Menu

WYKAZ  GROBÓW

do których nie dokonano rezerwacji po 20 latach od pochówku

według stanu na 30.04.2019 r. 

STRONA  PRAWA

nr miejsca

nazwisko i imię zmarłego

termin zakończenia rezerwacji

21/27

Rezerwacja Pluta

2018

112

śp. Bartoszek Marcjanna

2016

115

śp. Gizdoń Katarzyna

2018

146

śp. Kania Gertruda

2016

152

śp. Rzepka Emilia

2016

153

śp. Petik Henryk

2018

156

śp. Przybyła Józef

2015

172

śp. Braszczok Jadwiga

2018

178/179

śp. Turczyk Lucyna, Henryk

2018

224

śp. Cielniaszek Gertruda

2015

241

śp. Mroncz Franciszek

2016

242

śp. Adamczyk Gertruda

2016

295

śp. Spitol Jerzy, Gertruda

2018

302

śp. Arendowski Paweł

2018

335

śp. Loska Leon, Marta

2015

344

śp. Kostka Teresa

2014

375

śp. Pawłowska Helena

2017

383

śp. Szołtysek Marcin

2006

397

śp. Cieślak Lech

2018

399

śp. Petik Helga

2015

407

śp. Borakiewicz Janusz

2018

421

śp. Teibler Hubert

2015

441

śp. Kiecka Marta

2016

494

śp. Rudy Edyta

2018

534

śp. Zięba Maria

2018

548

śp. Trąd Franciszek

2016

549

śp. Zając Józef

2018

583

śp. Wyrwa Paweł

2018

589

śp. Bańczyk Alojzy

2016

598

Rezerwa Machnik

2018

612

śp. Szoen Michalina

2015

625

śp. Wycisło Paweł

2015

634/635

śp. Słowik A.A.

2017

657

śp. Cielochowski Paweł

2015

731

śp. Solorz Józef

2016

732

śp. Pyrchała Ewald

2018

689

śp. Rybarz Marta

2018

731

śp. Solorz Józef

2018

732

śp. Pyrchała Marta

2016

733

śp. Fojcik Leon

2018

735

śp. Myszor Alojzy

2017

736

śp. Ryguła Agnieszka

2015

739

śp. Lupa Gertruda

2017

742/743

śp. Jarek Stefan i Agnieszka

2016

746

śp. Wiatrek – Florek

2017

754

śp. Skowron Monika

2016

755

śp. Widuch Luiza

2017

766

śp. Witoszek Maria

2016

769

śp. Kasperek Marta

2016

819

śp. Król Paweł

2018

826

śp. Szlosarek Wilhelm

2015

832

śp. Jaśniok Helena

2018

833

śp. Cieślak Edeltrauda

2016

856

śp. Skutela Anna

2018

857/858

śp. Ucka Bronisława, Józef

2015

884

śp. Chierawalle Monika

2016

904

śp. Wolny Bożena

2016

907

śp. Kolarczyk Maria

2017

915

śp. Cieślik Wincenty

2015

949

śp. Ucka Paweł

2016

950

śp. Bromboszcz Alojzy

2016

969

śp. Woźnikowska Wiktoria

2015

971

śp. Papała Leon

2014

973

śp. Sternik Elżbieta

2018

985

śp. Kołodziej Hildegarda

2016

986/987

śp. Młynarz Robert, Maria

2016

1210/1211

śp. Rzepka-Tudzierz

2015

1214/1215

śp. Kuś - Hajduk

2015

1216

śp. Jarek – Suchoń Dominik

2016

1231

śp. Hapeta Stanisław

2017

1226

śp. Korus Franciszka

2018

1235/1236

śp. Nierada Florentyna

2016

1237

śp. Kiecka Joanna

2018

1241

śp. Szymura Bronisław

2017

1247

śp.Morawiec Józef

2018

1248

śp. Olszyk Bronisława

2017

1269

śp. Kasprzak Józef

2017

1291

śp. Stycz Waldemar

2017

1294

śp. Szymanek Wioleta

2017

1472

śp. Kurzyca Rafał

2016

1403

śp. Jarczyk Teodor

2018

1382

śp. Nowak Krystyna

2018

1403

śp. Jarczyk Teodor

2018

1406

śp. Bula Zygmunt

2018

1410

śp. Woźnikowska Dorota

2018

1445

śp. Szczepańska Maria

2018

1454

śp. Braszczok Eryk/ Stefania

2018

1463

śp. Kiecka Berta

2018

1472

śp. Kurzyca Rafał

2018

1473/1474

śp. Folkner – Pyta

2016

1476

śp. Wojciechowska Hildegarda

2018

1481

śp. Dyczka Teofil

2018

1482

śp. Piersiak Jan

2018

1485

śp. Mendecka Józefa

2018

1492

śp. Nowok Elżbieta

2016

 

STRONA  LEWA

 

nr miejsca

nazwisko i imię zmarłego

termin zakończenia rezerwacji

14

śp. Jaszczyk Jadwiga

2017

20

śp. Ryguła Karol, Jadwiga

2016

27

śp. Pacha Krystyna

2016

38

śp. Gizdoń Paweł

2018

51

śp. Pacha Anna

2016

45/46

śp. Jaszczyk Katarzyna, Jan

2018

55

śp. Otręba Robert

2018

61

śp. Wróbel Erwin

2017

65

śp. Gałaszek Wiktoria

2016

110

śp. Wieczorek Augustyn

2011

114

śp. Kosmalska Łucja

2015

116

śp. Sikora Maria

2015

118

śp. Juranek Marta

2016

123

śp. Pażdzior Józef

2016

138

śp. Morawiec Jadwiga

2017

152

śp. Hapeta Emil

2016

177

śp. Pawlaczyk Andrzej

2018

200

śp. Kurpas Antoni

2016

201

śp. Początek Amalia

2017

206

śp. Słomiany Bronisława

2017

215

śp. Kurpas Wiktoria

2016

217

śp. Swadźba Alojzy

2017

234

śp. Paździor Janina

2018

260

śp. Jurek Dariusz

2016

263

śp. Piątek Stefania

2017

283

śp. Pasternak Bronisław

2018

324/325

śp. Bujok Marta

2017

303

śp. Płonka Franciszek

2017

305

śp. Loska Alfred

2017

335

śp. Piątek Ernest

2016

336

śp. Pająk Hildegarda

2017

345

śp. Norrwrot Gerard

2018

349

śp. Grzanka Ewa

2015

350

śp. Ender Wilhelm

2016

353

śp. Hadrzyńska Katarzyna

2017

354

śp. Kurzyca Gerard

2015

358

śp. Kulik Gertruda

2016

364

śp. Stysz Eugeniusz

2015

367

śp. Kowalczyk Józefa

2015

375

śp. Węgrzynkowski Jan

2018

388

śp. Jarczyk Anna

2017

420

śp. Rudzki Henryk

2016

426

śp. Korcz Tadeusz

2015

443

śp. Spek Bronisława

2018

455

śp. Żmija Teodor

2015

465

śp. Klimek Otylia

2015

479

śp. Wypiór Magdalena

2018

492

śp. Boczek Gertruda

2015

494

śp. Wańczura Adolf

2018

500

śp. Krasoń Stanisław

2015

505

śp. Habraszka Józef

2015

522

śp. Śmietana Emil

2015

523

śp. Mendecka Gertruda

2015

525

śp. Strzoda Maria

2015

529

śp. Palka Helena i Emil

2009

531

śp. Boczek Augustyn

2015

535

śp. Muszer Agnieszka

2018

543

śp. Ficek Eryk

2015

545

śp. Lachowski Henryk

2016

562

śp. Spyra Agnieszka

2018

599

śp. Czempa Maria

2017

611

śp. Wojtynek Stefan

2010

622

śp. Kopiec Franciszek

2009

626

śp. Berger Emil

2015

638

śp. Cichoń Józef

2015

647

śp. Woźnikowski Henryk

2018

666

śp. Zielińska Stanisława

2018

671

śp. Zieliński Stanisław

2016

675

śp. Swadźba Karolina

2018

695

śp. Leśnik Jan

2012

713

śp. Spurna Rosińska, Teresa

2018

714

śp. Czardybon Ludwik

2015

717

śp. Kabat Anna

2017

726

śp. Kiełtyka Emanuel

2016

728

śp. Wesoły Tadeusz

2016

753

śp. Wrona Berta

2018

743

śp. Lubecki Antoni

2016

768

śp. Mocko Augustyn

2018

774

śp. Sznober Berta

2012

778

śp. Rybok Aniela

2015

784/785

śp. Śruborz Cyryla, Robert

2015

805

śp. Pukocz Leon

2018

814

śp. Dyrda Jerzy, Gertruda

2017

815

śp. Szmajduch Maria

2016

816

śp. Wiśniewska Eulalia

2016

817

śp. Szweda Jan

2016

825

śp. Wieczorek Julia

2017

847

śp. Przybytek Jadwiga

2016

836

śp. Walny Anna

2018

845

śp. Badura Maria

2018

847

śp. Przybytek Jadwiga

2018

852

śp. Ratka Maria

2015

861

śp. Czempka Ewa

2016

866

śp. Wańczura Anna

2006

868/869

śp. Braszczok Maria, Norbert

2016

872

śp. Morawiec Joanna

2015

873

śp. Stuchlik Alojzja

2004

874

śp. Stuchlik Józef

2006

892

śp. Bugdoł Józef

2015

901

śp. Braszczok Józef

2016

906

śp. Bartlewicz Renata

2018

931

śp. Rygulska Anna

2016

946

śp. Tkacz Erna

2017

950

śp. Piszczek Erwin

2012

971

śp. Jarosz Ernest

2018

972

śp. Przybyła Józef

2018

981

śp. Kurpas Jan

2016

997

śp. Macioń Gerard

2015

1016

śp.Lupa Franciszek

2018

1029/1030

śp. Jedliński Józef

2018

1038

śp. Herzok Matylda

2018

1049

śp. Szoen Krystyna

2010

1060

śp. Spendel Marta

2018

1062

śp. Kassolik Aniela

2017

1066

śp. Miguła Zofia

2003

1076

śp. Fojcik Marta

2008

1088

śp. Zapiór Jan

2018

1091

śp. Wieczorek Jadwiga

2017

1099

śp. Gorol Walfred

2017

1111

śp. Plisz Agnieszka

2016

1121

śp. Ratka Klara

2016

1122

śp. Bujok Joanna

2015

1123

śp. Jończyk Maria

2015

1143

śp. Helbin Piotr

2018

1146/1147

śp. Janko Leon

2018

1149/1150

śp. Jarek Maria, Jan

2018

1157

śp. Październy Alfred

2016

1179

śp. Drzymała Edward

2018

1187/1188

śp. Szlezak – Woźnikowski

2015

1194

śp. Ratka Jan

2015

1200

śp. Kołodziejczyk Marian

2017

1202

śp.Sosna Emil

2018

1205

śp. Mucha/ grób nie oznaczony/

2005

1208

śp. Kempka Ryszard, Aniela

2016

1209

śp. Mucha Erna

2010