Menu

Bierzmowanie w 2019 roku

 

klasy III gimnazjalne:

animator: Asia Rygulska - pierwsze spotkanie 15.10.2018 roku godz. 19.00

Adamus Roksana 

Berg Dagmara 

Hasikowska Hanna 

Iwan Marcin 

Janasik Karolina 

Kmieć Tomasz 

Kosiński Wiktor 

Latański Piotr 

Leżok Daniel 

Machul Dawid 

Opiła Kamil 

Pietryja Maciej 

Rosiek Wiktoria 

Różalski Filip

 

animator: Julia Kowolik - pierwsze spotkanie 15.10.2018 roku godz. 19.00

Rzeszutko Martyna 

Słowiak Kamil 

Szczepańska Martyna 

Chajdecka Laura 

Czechowska Weronika 

Czypionka Natalia 

Kaczmarski Jakub 

Kałużny Alicja 

Kozieł Kacper 

Król Jakub 

Kubas Kacper 

Kucharska Małgorzata 

Kwoska Dawid

Matyka Maciej

 

animator: Dorota Anderka - pierwsze spotkanie 23.10.2018 roku godz. 19.00

Lewandowski Marcin 

Machalica Dominik 

Mirek Aleksandra 

Ratka Aleks 

Rygiel Bartosz 

Swadźba Marcelina 

Szczurowska Sandra 

Szymik Sylwia 

Świegoda-Pająk Jan 

Świętochowski Mateusz 

Wieczorek Patrycja 

Wilczek Adrian 

Wróbel Dominik 

Żogała Marta

Olej Marcin

 

animator: Weronika Pilarska - pierwsze spotkanie 15.10.2018 roku godz. 19.00

Brząkalik Jakub           

Czarnecki Łukasz        

Folwarski Dominik      

Kałążny Marcel           

Korus Kamil    

Król Maksymilian       

Lanuszny Kacper        

Machała Martyna       

Mańdok Łukasz          

Marcinkowska Julia    

Mikołajczyk Mikołaj   

Niewiadomski Tomasz           

Paterak Karolina         

Pawelec Emilia           

Osesik Rafał    

Pasternak Filip

 

animatorzy: Anna i Damian Kowolik - pierwsze spotkanie 17.10.2018 roku godz. 19.00

Piecha Szymon           

Rudy Julia       

Stencel Nikola

Bończyk Edyta

Cermann Katarzyna    

Chrószcz Klaudia        

Domagała Paulina      

Folwarska Wiktoria    

Górnioczek Jakub       

Kluziok Kamil  

Koźmiński Szymon     

Krasińska Weronika   

Ligęza Marcel

Michalak Klaudiusz    

Musioł Wiktoria         

Piwowarski Patryk

 

animator: ks. Łukasz Nocoń - pierwsze spotkanie 23.10.2018 roku godz. 19.00

Sładek Oliwia  

Statuch Wiktoria        

Szymanowska Nikola

Tomczyk Natalia         

Widuch Michał           

Wolny Olaf      

Cisoska Wiktoria        

Grudzień Emilia          

Hryciuk Berenika        

Kabik Oskar     

Olsza Ryszard  

Olszańska Edyta         

Pawlenka Oliwia         

Prawdziuk Tomasz     

Rzeszutko Patryk        

Smykla Bartosz           

Zenowicz Bartosz

 

klasy VIII szkoły podstawowej

animator: ks. Mirosław Banaś - pierwsze spotkanie 22.10.2018 roku godz. 19.00

Czempa Zuzanna        

Hunt Oliwia     

Jargiło Joanna

Kalita Emilia    

Kałęka Oliwia  

Larysz Marta   

Machul Julia   

Nieszporek Piotr         

Olejek Karolina           

Orzoł Michał   

Piernicka Natalia        

Ratka Hanna   

Rzepka Oskar  

Samol Szymon

 

animator: Joanna Czechowska - pierwsze spotkanie 22.10.2018 roku godz. 19.00

Stawowska Zofia        

Syryjczyk Małgorzata

Świątecki Bartosz       

Tomczyk Damian        

Adamek Monika         

Dec Weronika

Durek Dominik           

Kasperski Błażej         

Lubina Sebastian        

Monzy Daniel

Piskozub Piotr

Rygiel Monika

Skorupa Weronika

 

animatorzy: Antonina Fraj i Jakub Loska - pierwsze spotkanie 18.10.2018 roku godz. 19.00

Strzelczyk Daniel

Szuła Łukasz

Witala Dawid

Adamik Weronika

Andruszkiewicz Angelika

Andruszkiewicz Wiktoria

Badura Aleksander

Bernat Dominika

Bochenek Dawid

Borowiec Patrycja

Dobrzyńska Wiktoria

Kojacz Malwina

Kozok Kamila

Midleja Daria

 

animator: Julia Kowolik - pierwsze spotkanie 22.10.2018 roku godz. 19.00

Mikulec Daniel

Moroń Olga

Myszor Edyta

Nieszporek Paulina

Rzepka Paulina

Suchoń Kamila

Szydło Natalia

Wąchała Sonia

Witek Bartosz

Wróbel Marcin

Żołneczko Alicja

Banaszczyk Martyna

Bartoszek Adam

Biel Adam

 

animator: Bożena Szmidt - pierwsze spotkanie 25.10.2018 roku godz. 19.00

Ciałoń Natalia

Czechowska Aleksandra         

Dominiczak Ksawery  

Dziduch Zofia  

Fraj Martyna   

Głowacz Martyna       

Jamrozy Nikola           

Kaszok Jakub  

Kempna Martyna       

Kupny Martyna          

Pieczykolan Adrian     

Ratka Paulina  

Siemczuk Patryk         

Sip Artur

 

animator: Justyna Tkocz

Łatanik Nikola

Nastula Julia   

Skwara Kacper           

Strzelczyk Łukasz        

Telega Kacper

Uszok Paulina

Zając Klaudiusz           

Banach Oliwier           

Czempa Emilia            

Czyż Mateusz           

Dolchonik Jakub         

Fojcik Dominik            

Gizdoń Szymon

 

animator: Emilia Kowolik - pierwsze spotkanie 25.10.2018 roku godz. 18.45

Gucwa Oliwia 

Janikowska Julia         

Jastrzębska Paulina    

Klima Paweł    

Krupa Monika             

Nikiel Kacper   

Nowakowska Weronika         

Nowakowski Miłosz   

Nycz Amelia    

Polak Martyna            

Sacawa Dominika       

Skutela Wiktoria         

Smołka Dominika

 

animator: Mateusz Muszer - pierwsze spotkanie 16.10.2018 roku godz. 19.00

Szafraniec Klaudia      

Szczykutowicz Julia    

Świegoda-Pająk Krzysztof      

Ulatowska Emilia        

Wołczko Hubert         

Zieliński Szymon         

Augustynowicz Tomasz          

Cygan Adam   

Czempa Bartosz         

Gizdoń Zuzanna          

Kantor Rafał    

Kosiński Patryk           

Kuźma Fabian

Latocha Paweł

 

animator: Julia Czechowska - pierwsze spotkanie 16.10.2018 roku godz. 19.00

Liszka Julia      

Niedziela Zuzanna      

Porwolik Szymon        

Rybarz Sylwia  

Szostek Weronika      

Szymanowski Mateusz           

Wieczorek Paweł        

Wróbel Maciej           

Zapiór Aleksander      

Zapiór Weronika        

Chwieralska Emilia     

Figura Karina 

Helbin Karolina

 

animatorzy: Elżbieta i Monika Krasoń - pierwsze spotkanie 26.10.2018 roku godz. 19.00

Jezierska Paulina        

Kachel Szymon           

Kołacz Karolina           

Kowalczyk Anastazja  

Marcinkowski Daniel  

Musialski Wiktor        

Muszer Marcin           

Niziałek Magdalena    

Noras Laura    

Nowak Laura  

Puchałka Jakub           

Sadkowska Nikola      

Szolc Bartosz   

Szuster Karolina