Menu

śp. Stanisław JEROZALSKI

lat 85

pogrzeb: sobota 28.09.2019 roku o godz. 11.15

 

***

śp. Cezary PAWŁOWSKI

lat 65

pogrzeb: sobota 28.09.2019 roku o godz. 12.00

 

***

śp. Zofia MORCIŃSKA-MORAWIEC

lat 69

pogrzeb: środa 25.09.2019 roku o godz. 09.00

 

***

śp. Jan KORUS

lat 82

pogrzeb: czwartek 19.09.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Zygmunt RYBOK

lat 74

pogrzeb: poniedziałek 16.09.2019 roku o godz. 11.00

 

***

śp. Hildegarda MALCHER

lat 78

pogrzeb: środa 11.09.2019 roku o godz. 10.00

 

***

śp. Maksymilian KLOS

lat 84

pogrzeb: czwartek 05.09.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Krystian PLUTA

lat 54

pogrzeb: środa 04.09.2019 roku o godz. 09.00

 

***

śp. Wojciech ANTONIEWICZ

lat 84

pogrzeb: wtorek 03.09.2019 roku o godz. 09.30

***

śp. Małgorzata ŻAK

lat 

pogrzeb: piątek 30.08.2019 roku o godz. 11.00

***

 

śp. Bronisław BIELNIK

lat 69

pogrzeb: piątek 30.08.2019 roku o godz. 09.30

***

 

śp. Bolesław SZPUNAR

lat 83

pogrzeb: czwartek 29.08.2019 roku o godz. 10.00

***

 

śp. Wanda MIREK

lat 78

pogrzeb: środa 28.08.2019 roku o godz. 12.00

***

 

śp. Bogumiła WAJROCH

lat 80

pogrzeb: wtorek 27.08.2019 roku o godz. 09.15

***

 

śp. Ewald WIDUCH

lat 62

pogrzeb: sobota 24.08.2019 roku o godz. 09.30

***

 

śp. Ludwik DUDA

lat 88

pogrzeb: poniedziałek 19.08.2019 roku o godz. 10.00

***

 

śp. Dorota CYGAN

lat 50

pogrzeb: sobota 17.08.2019 roku o godz. 11.00

***

 

śp. Ruta DRAGON

lat 76

pogrzeb: piątek 16.08.2019 roku o godz. 09.30

***

 

śp. Dionizy ZADOROŻNY

lat 70

pogrzeb: sobota 10.08.2019 roku o godz. 09.15

***

 

śp. Anna CZYŻ

lat 84

pogrzeb: piątek 09.08.2019 roku o godz. 12.00

***

 

śp. Krystian WALIGÓRA

lat 53

pogrzeb: czwartek 08.08.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Marek KORCZ

lat 57

pogrzeb: środa 07.08.2019 roku o godz. 14.30

 

***

śp. Łucja FIGIELEK

lat 85

pogrzeb: poniedziałek 05.08.2019 roku o godz. 09.15

***

śp. Krystyna HANUSEK

lat 71

pogrzeb: sobota 29.06.2019 roku o godz. 10.45

 

***

śp. Łukasz OLSZEWSKI

lat 35

pogrzeb: sobota 29.06.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Jadwiga KAMSKA

lat 69

pogrzeb: piątek 28.06.2019 roku o godz. 11.00

 

***

śp. Władysław TLAŁKA

lat 87

pogrzeb: czwartek 27.06.2019 roku o godz. 12.15

 

***

śp. Zenobia ŚWIECA

lat 82

pogrzeb: czwartek 27.06.2019 roku o godz. 10.00

 

***

śp. Urszula KOTAS

lat 76

pogrzeb: wtorek 25.06.2019 roku o godz. 12.00

 

***

śp. Hildegarda JAREK

lat 95

pogrzeb: wtorek 25.06.2019 roku o godz. 10.00

 

***

śp. Andrzej CHRÓSZCZ

lat 68

pogrzeb: piątek 21.06.2019 roku o godz. 12.00

 

***

śp. Jarosław GROCHOWSKI

lat 39

pogrzeb: piątek 14.06.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Stanisław CYRULSKI

lat 69

pogrzeb: sobota 08.06.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Janusz BOLA

lat 58

pogrzeb: poniedziałek 03.06.2019 o godz. 14.30

 

***

śp. Marianna KYC

lat 78

pogrzeb: sobota 01.06.2019 roku o godz. 15.00

 

***

śp. Róża GRZYWOCZ

lat 86

pogrzeb: sobota 01.06.2019 roku o godz. 12.00

śp. Alina AMBROŻEJCZYK

lat 75

pogrzeb: sobota 27.07.2019 roku o godz. 09.00

***

 

śp. Cecylia SZCZYRBA

lat 83

pogrzeb: piątek 26.07.2019 roku o godz. 10.00

***

 

śp. Kazimierz DEJA

lat 57

pogrzeb: wtorek 23.07.2019 roku o godz. 09.30

***

 

śp. Stefan KULAWIK

lat 66

pogrzeb: piątek 19.07.2019 roku o godz. 11.00

***

 

śp. Edward ICIASZCZYK

lat 66

pogrzeb: piątek 19.07.2019 roku o godz. 09.30

***

 

śp. Łucja OLSZÓWKA

lat 82

pogrzeb: czwartek 18.07.2019 roku o godz. 09.15

***

 

śp. Wiktor WITA

lat 71

pogrzeb: środa 17.07.2019 roku o godz. 09.15

***

 

śp. Franciszek PAWLĘCZYK

lat 85

pogrzeb: środa 10.07.2019 roku o godz. 10.00

***

 

śp. Waldemar ŚWIĄTECKI

lat 74

pogrzeb: sobota 06.07.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Piotr MUCHA

lat 62

pogrzeb: piątek 05.07.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Krystyna BORTEL

lat 81

pogrzeb: czwartek 04.07.2019 roku o godz. 09.15

***

śp.  Zbigniew WRÓBEL

lat 42

pogrzeb: piątek 31.05.2019 roku o godz. 14.15

 

***

śp.  Czesław GOC

lat 91

pogrzeb: piątek 31.05.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Leonard WYCISZCZOK

lat 70

pogrzeb: wtorek 28.05.2019 roku o godz. 15.00

 

***

śp. Piotr DYCZKA

lat 56

pogrzeb: poniedziałek 27.05.2019 roku o godz. 14.00

 

***

śp. Helena PRZYBYTEK

lat 79

pogrzeb: czwartek 23.05.2019 roku o godz. 14.00

 

***

śp. Maria KLEMENT

lat 65

pogrzeb: czwartek 23.05.2019 roku o godz. 12.45

 

***

śp. Anna BRASZCZOK

lat 84

pogrzeb: środa 22.05.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Franciszek WIDUCH

lat 67

pogrzeb: piątek 17.05.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Anna SMOLORZ

lat 75

pogrzeb: czwartek 16.05.2019 roku o godz. 14.30

 

***

śp. Cecylia TOPCZEWSKA

lat 65

pogrzeb: poniedziałek 13.05.2019 roku o godz. 15.00

 

***

śp. Roman PRZYBYŁA

lat 94

pogrzeb: poniedziałek 13.05.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Hildegarda PICHEN

lat 85

pogrzeb: sobota 04.05.2019 roku o godz. 09.15

 

***

śp. Czysław TYCZYŃSKI

lat 61

pogrzeb: czwartek 02.05.2019 roku o godz. 14.30

 

***

śp. Władysław ORŁOWICZ

lat 85

pogrzeb: czwartek 02.05.2019 roku o godz. 11.00

 

***

śp. Hildegarda CZUCHOWSKA

lat 86

pogrzeb: czwartek 02.05.2019 roku o godz. 09.15