Menu

Halina Pająk

lat 88

pogrzeb: piątek 31.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Jan Szeja

lat 59

pogrzeb: środa 29.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Eugenia Świtała

lat 78

pogrzeb: wtorek 28.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Norbert Grzemski

lat 76

pogrzeb: poniedziałek 27.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Jerzy Kowalczyk

lat 67

pogrzeb: czwartek 23.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Ryszard Rzepka

lat 75

pogrzeb: czwartek 23.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Alicja Ryt

lat 79

pogrzeb: poniedziałek 20.01.2020 roku godz. 9.30

***

 

Tadeusz Marciniak

lat 101

pogrzeb: sobota 18.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Andrzej Masternak

lat 61

pogrzeb: piątek 17.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Barbara Wymysło

lat 68

pogrzeb: wtorek 14.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Gotfryd Muras

lat 77

pogrzeb: czwartek 9.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Danuta Świerkot

lat 67

pogrzeb: środa 8.01.2020 roku godz. 9.15

***

 

Jerzy Szymanowski

lat 79

pogrzeb: sobota 4.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Bogdan Mikina

lat 87

pogrzeb: piątek 3.01.2020 roku godz. 9.30

***

Maria Nierada

lat 66

pogrzeb: piątek 27.12.2019 roku godz. 9.15

***

 

Maria Magielewska

lat 62

pogrzeb: czwartek 12.12.2019 roku godz. 9.00

***

 

Leokadia Kiecka

lat 86

pogrzeb: wtorek 10.12.2019 roku godz. 11.00

***

 

Marian Świątek

lat 86

pogrzeb: sobota 7.12.2019 roku godz. 9.30

***

 

Zbigniew Wróblewski

lat 65

pogrzeb: piątek 6.12.2019 roku godz. 9.15

***

 

Jerzy Krasoń

lat 81

pogrzeb: wtorek 3.12.2019 roku godz. 9.15

Leonard DRACZYŃSKI

lat 71

pogrzeb: poniedziałek 4.11.2019 roku

 

***

Jan LISEK

lat 80

pogrzeb: sobota 2.11.2019 roku

 

***

Maria CYROŃ

lat 77

pogrzeb: środa 30.10.2019 roku

 

***

Stanisław KRZYKAŁA

 lat 71

pogrzeb: piątek 11.10.2019 roku godz. 9.00

 

***

Florian ADAM

lat 82

pogrzeb: środa 09.10.2019 roku godz. 9.00

 

***

Irena IWANEK

lat 71

pogrzeb: wtorek 08.10.2019 roku godz. 9.15

 

***

Stefan WOŹNIKOWSKI

lat 61

pogrzeb: poniedziałek 07.10.2019 roku godz. 9.15

 

***

Agnieszka KLUSKA

lat 82

pogrzeb: poniedziałek 07.10.2019 roku o godz. 11.00

 

***

Irena HALSKA

lat 73

pogrzeb: piątek 04.10.2019 roku o godz. 9.15

 

***

Konrad TABOR

lat 46

pogrzeb: czwartek 03.10.2019 roku o godz. 9.30

Eryk ROJ

lat 89

pogrzeb: sobota 30.11.2019 roku godz. 11.45

***

 

Paweł MUSIOŁ

lat 81

pogrzeb: piątek 29.11.2019 roku godz. 9.30

***

 

Arnold SZUSTER

lat 60

pogrzeb: poniedziałek 25.11.2019 roku godz. 10.00

***

 

Janina GWÓŹDŹ

lat 69

pogrzeb: wtorek 19.11.2019 roku godz. 10:00

 

***

Małgorzata LICZBA

lat 88

pogrzeb: sobota 16.11.2019 roku godz. 12:00

 

***

Maciej SUCHCIK

lat 51

pogrzeb: piątek 15.11.2019 roku godz. 12:00

 

***

Krzysztof NOGA

lat 48

pogrzeb: czwartek 14.11.2019 roku godz. 10:00

 

***

Stanisław PIOTROWICZ

lat 60

pogrzeb: czwartek 14.11.2019 roku godz. 9:00

 

***

Ginter ORAWSKI

lat 76

pogrzeb: środa 13.11.2019 roku godz. 14:45

 

***

Irena BIENIEK

lat 83

pogrzeb: środa 13.11.2019 roku godz. 9:00

 

***

Rozalia NIEWIADOMSKA

lat 81

pogrzeb: środa 6.11.2019 roku

 

***

Mirosław GLAJZNER

lat 61

pogrzeb: środa 6.11.2019 roku

 

***

Krystyna STRZODA

lat 92

pogrzeb: wtorek 5.11.2019 roku

 

śp. Stanisław JEROZALSKI

lat 85

pogrzeb: sobota 28.09.2019 roku o godz. 11.15

 

***

śp. Cezary PAWŁOWSKI

lat 65

pogrzeb: sobota 28.09.2019 roku o godz. 12.00

 

***

śp. Zofia MORCIŃSKA-MORAWIEC

lat 69

pogrzeb: środa 25.09.2019 roku o godz. 09.00

 

***

śp. Jan KORUS

lat 82

pogrzeb: czwartek 19.09.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Zygmunt RYBOK

lat 74

pogrzeb: poniedziałek 16.09.2019 roku o godz. 11.00

 

***

śp. Hildegarda MALCHER

lat 78

pogrzeb: środa 11.09.2019 roku o godz. 10.00

 

***

śp. Maksymilian KLOS

lat 84

pogrzeb: czwartek 05.09.2019 roku o godz. 09.30

 

***

śp. Krystian PLUTA

lat 54

pogrzeb: środa 04.09.2019 roku o godz. 09.00

 

***

śp. Wojciech ANTONIEWICZ

lat 84

pogrzeb: wtorek 03.09.2019 roku o godz. 09.30

***