Menu

Eugenia Janisz

lat 97

pogrzeb: wtorek 31.03.2020 roku o godz. 10:00

***

 

Jan Kowal

lat 78

pogrzeb: poniedziałek 30.03.2020 roku o godz. 11:00

***

 

Zygmunt Kuś

lat 67

pogrzeb: poniedziałek 30.03.2020 roku o godz. 9:00

***

 

Zbigniew Podkowik

lat 73

pogrzeb: czwartek 26.03.2020 roku o godz. 11:00

***

 

Joanna Pepke

lat 95

pogrzeb: sobota 21.03.2020 roku o godz. 11:00

***

 

Andrzej Ryguła

lat 63

pogrzeb: czwartek 19.03.2020 roku o godz. 11:00

***

 

Halina Stachuła

lat 71

pogrzeb: czwartek 19.03.2020 roku o godz. 9:00

***

 

Elżbieta Stachuła

lat 93

pogrzeb:środa 18.03.2020 roku o godz. 9:00

***

 

Zofia Ucherek

lat 73

pogrzeb: sobota 14.03.2020 roku o godz. 15:00

***

 

Danuta Niemyjska

lat 70

pogrzeb: czwartek 12.03.2020 roku o godz. 9:00

***

 

Florian Pławecki

lat 81

pogrzeb: środa 11.03.2020 roku o godz. 9:30

***

 

Grzegorz Krubnik

lat 39

pogrzeb: poniedziałek 9.03.2020 roku o godz. 9:00

***

 

Bernard Szmajduch

lat 64

pogrzeb: piątek 6.03.2020 roku o godz. 15:00

***

 

Krystyna Gąsiorek

lat 55

pogrzeb: poniedziałek 2.03.2020 roku o godz. 13:00

***

Piotr Sikora

lat 73

pogrzeb: piątek 28.02.2020 roku godz. 11.00

***

 

Aniela Morawiec

lat 89

pogrzeb: czwartek 27.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Krystyna Nowak

lat 70

pogrzeb: piątek 21.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Urszula Szuła

lat 74

pogrzeb: czwartek 20.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Stanisław Wysoczański

lat 83

pogrzeb: wtorek 18.02.2020 roku godz. 11.00

***

 

Helena Gburek

lat 91

pogrzeb: wtorek 18.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Maria Dziekan

lat 66

I stacja: wtorek 12.02.2020 roku godz. 17:00

pogrzeb: piatek 14.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Michalina Czapska

lat 89

pogrzeb: czwartek 13.02.2020 roku godz. 9.00

***

 

Jerzy Myszor

lat 59

pogrzeb: piątek 7.02.2020 roku godz. 13.30

***

 

Maria Starzeczny

lat 80

pogrzeb: środa 5.02.2020 roku godz. 9.00
(Pochówek w Mikołowie)

***

 

Łucja Gancarz

lat 76

pogrzeb: sobota 1.02.2020 roku godz. 9.00

***

Maria Nierada

lat 66

pogrzeb: piątek 27.12.2019 roku godz. 9.15

***

 

Maria Magielewska

lat 62

pogrzeb: czwartek 12.12.2019 roku godz. 9.00

***

 

Leokadia Kiecka

lat 86

pogrzeb: wtorek 10.12.2019 roku godz. 11.00

***

 

Marian Świątek

lat 86

pogrzeb: sobota 7.12.2019 roku godz. 9.30

***

 

Zbigniew Wróblewski

lat 65

pogrzeb: piątek 6.12.2019 roku godz. 9.15

***

 

Jerzy Krasoń

lat 81

pogrzeb: wtorek 3.12.2019 roku godz. 9.15

Halina Pająk

lat 88

pogrzeb: piątek 31.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Jan Szeja

lat 59

pogrzeb: środa 29.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Eugenia Świtała

lat 78

pogrzeb: wtorek 28.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Norbert Grzemski

lat 76

pogrzeb: poniedziałek 27.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Jerzy Kowalczyk

lat 67

pogrzeb: czwartek 23.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Ryszard Rzepka

lat 75

pogrzeb: czwartek 23.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Alicja Ryt

lat 79

pogrzeb: poniedziałek 20.01.2020 roku godz. 9.30

***

 

Tadeusz Marciniak

lat 101

pogrzeb: sobota 18.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Andrzej Masternak

lat 61

pogrzeb: piątek 17.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Barbara Wymysło

lat 68

pogrzeb: wtorek 14.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Gotfryd Muras

lat 77

pogrzeb: czwartek 9.01.2020 roku godz. 9.00

***

 

Danuta Świerkot

lat 67

pogrzeb: środa 8.01.2020 roku godz. 9.15

***

 

Jerzy Szymanowski

lat 79

pogrzeb: sobota 4.01.2020 roku godz. 12.00

***

 

Bogdan Mikina

lat 87

pogrzeb: piątek 3.01.2020 roku godz. 9.30

***

Eryk ROJ

lat 89

pogrzeb: sobota 30.11.2019 roku godz. 11.45

***

 

Paweł MUSIOŁ

lat 81

pogrzeb: piątek 29.11.2019 roku godz. 9.30

***

 

Arnold SZUSTER

lat 60

pogrzeb: poniedziałek 25.11.2019 roku godz. 10.00

***

 

Janina GWÓŹDŹ

lat 69

pogrzeb: wtorek 19.11.2019 roku godz. 10:00

 

***

Małgorzata LICZBA

lat 88

pogrzeb: sobota 16.11.2019 roku godz. 12:00

 

***

Maciej SUCHCIK

lat 51

pogrzeb: piątek 15.11.2019 roku godz. 12:00

 

***

Krzysztof NOGA

lat 48

pogrzeb: czwartek 14.11.2019 roku godz. 10:00

 

***

Stanisław PIOTROWICZ

lat 60

pogrzeb: czwartek 14.11.2019 roku godz. 9:00

 

***

Ginter ORAWSKI

lat 76

pogrzeb: środa 13.11.2019 roku godz. 14:45

 

***

Irena BIENIEK

lat 83

pogrzeb: środa 13.11.2019 roku godz. 9:00

 

***

Rozalia NIEWIADOMSKA

lat 81

pogrzeb: środa 6.11.2019 roku

 

***

Mirosław GLAJZNER

lat 61

pogrzeb: środa 6.11.2019 roku

 

***

Krystyna STRZODA

lat 92

pogrzeb: wtorek 5.11.2019 roku