Menu
 • Na nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych zapraszamy dziś o godz. 16.00.

 • W niedzielę 11 listopada o godz. 10.00 w intencji naszej Ojczyzny w 100 rocznicę uzyskania niepodległości odprawimy uroczystą Mszę św., na którą serdecznie zapraszamy parafian i władze samorządowe naszego Miasta.

 • Pozostałe szczególne Msze św. w tygodniu:

PIĄTEK     

godz. 8.15  w int. seniorów naszej parafii

SOBOTA   

godz. 8.15 w int. uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego, adoracja godz. 7.30.

 • Różaniec za zmarłych zalecanych przez cały tydzień o zwykłych porach. Od 12 listopada modlitwę różańcowa prowadzi Róża 24 /p. Widuch/.

 • Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na renowację katowickiej katedry. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii a przed kościołem zbiórka na Papieską Fundację – Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 • Od dzisiejszej niedzieli 4 listopada rozpoczynamy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii, czyli kolędę. Z dokładnym planem można zapoznać się w gablotkach, na stronie internetowej parafii oraz (częściowo) w naszej cotygodniowej gazetce parafialnej. Przypominamy, że kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o 15.30, w soboty o 13.00 zaś w niedziele i święta o 14.00. Dziś odwiedzimy wiernych z ul. Dworcowej 5 – 9, 4, 6  oraz 45, 45a.

 • Rodziców dzieci przygotowujących się do wczesnej i pierwszej Komunii św. zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.

 • Na kolejne spotkanie z cyklu „Radość miłości” zapraszamy małżonków w poniedziałek o godz. 19.30. Początek na salkach.

 • Uczestników parafialnej pielgrzymki na Bałkany zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 12 listopada o godz. 19.00 do salek katechetycznych.

 • Nasza parafia organizuje w dniu 12 listopada pielgrzymkę do Sanktuarium Jana Pawła II i Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Koszt 35 zł. Zapisy w kancelarii.

 • Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” i polecamy między innymi artykuł o synodzie młodych uczestników w Rzymie i bezpośrednią relację z tego wydarzenia dziennikarza Gościa Niedzielnego.

*******************************************************************

W najbliższym tygodniu odwidzimy wiernych z ulic:

 4 listopada 
 niedziela, godz. 1400

I. Dworcowa 5 – 9, 4, 6
II. Dworcowa 45, 45a

 9 listopada
 piątek, godz. 1530

I. Dworcowa 14
II. Dworcowa 22, 28
III. Dworcowa 47, 47a

 10 listopada
 sobota, godz. 1300

I. Dworcowa 34
II. Dworcowa 59

 11 listopada
 niedziela, godz. 1400

I. Dworcowa 55, 57