Menu
 • Dziś w naszej parafii obchodzimy uroczystość rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Modlimy się za budowniczych naszego kościoła oraz jego zmarłych i żyjących dobrodziejów.

 • O godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

 • W czwartek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. O godz. 14.00 odprawimy nabożeństwo za zmarłych a następnie przejdziemy z procesją na cmentarze – parafialny i komunalny. O godz. 19.00 młodzież oazowa zaprasza na czuwanie przy krzyżu na cmentarzu parafialnym.

 • W piątek wspominamy wszystkich wiernych zmarłych - Dzień Zaduszny. Zalecki za zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  

 • Odpust zupełny za dusze w czyśćcu można uzyskać od południa Wszystkich Świętych aż do 8 listopada przy spełnieniu zwykłych warunków odpustu i nawiedzeniu cmentarza.

 • Od niedzieli 4 listopada rozpoczynamy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii, czyli kolędę. Z dokładnym planem można zapoznać się w gablotkach, na stronie internetowej parafii oraz (częściowo) w naszej cotygodniowej gazetce parafialnej. Przypominamy, że kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o 15.30, w soboty o 13.00 zaś w niedziele i święta o 14.00. W naszych modlitwach prośmy o obfite i trwałe owoce tych duszpasterskich spotkań.

 • We wtorek 30 października swoje urodziny obchodzi ks. Łukasz Nocoń. W jego intencji zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna o godz. 18.00 na którą wiernych serdecznie zapraszamy.

 • W tym tygodniu przypadają I czwartek. I piątek, I sobota miesiąca. Zachęcamy wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 • Pozostałe szczególne Msze św. w tygodniu:

ŚRODA                  

godz. 18.00 za wszystkich zmarłych parafian w m-cu  wrześniu

PIĄTEK                  

godz. 8.15 w int. wynagradzającej Sercu Jezusa i rodzin naszej parafii

godz.  18.00 Msza św. szkolna  w int. dzieci Wczesno i I Komunijnych

godz. 19.00 Msza młodzieżowa

SOBOTA                

godz. 8.15  w int. członków Żywego Różańca 

 • Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na renowację katowickiej katedry.

 • Dziś po każdej Mszy św. oraz przez cały tydzień zapraszamy na Kiermasz Misyjny a w uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny parafianie i goście odwiedzający groby swoich bliskich, będą mogli skorzystać z poczęstunku kawą, herbatą i ciastem.

 • Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii na Wieczór ze Świętymi, poprzedzający obchody Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozpoczniemy różańcem o godz. 17.00, podczas którego wprowadzimy do kościoła relikwie Świętych, następnie Msza Św., a po niej wspólna zabawa w domu parafialnym do godz. 21.00. Zachęcamy do przebrania się za Świętych Patronów.

 • W środę ostatnie nabożeństwo różańcowe. W kolejnych dniach będziemy odmawiać różaniec za zmarłych zalecanych o zwykłych porach. 

 • Zapraszamy małżonków na kolejne spotkanie z cyklu „Radość miłości” 5 listopada o godz. 19.30 do kościoła.

 • Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.