Menu
  • Dziś 14. Niedziela Zwykła roku liturgicznego,

  • W środę obchodzimy święto św. Benedykta, patrona Europy.

  • W końcu sierpnia zakończy swoją posługę w naszej parafii ks. Adrian Przewoźniakbędzie ją kontynuował w parafii Narodzenia NMP w Pszowie. W jego miejsce przybędzie do nas ks. Mirosław Banaś, który dotąd duszpasterzował w parafii MB Szkaplerznej w Jejkowicach. Dekretem Ks. Arcybiskupa do posługi w kaplicy na Bradzie skierowany został emerytowany ks. Profesor Henryk KrzysteczkoPodejmie ją po zakończeniu trwającego remontu mieszkania przy kaplicy. Konkretna forma tej posługi zostanie ustalona w porozumieniu z Kurią Diecezjalną. Nowo przybywających do nas Kapłanów polecamy modlitwie i życzliwości wszystkich Parafian.

  • Szczególne Msze św. w tygodniu:

PIĄTEK           

godz. 18.00  Msza św. fatimska i nabożeństwo

SOBOTA         

godz. 8.15 w int. uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego, adoracja godz. 7.30

  • Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na ten sam cel.
  • Modlitwę różańcową prowadzi Róża 10/p. Mrzyk/ od następnego poniedziałku Róża 9.

  • Są jeszcze wolne miejsca w autobusie na nocne czuwanie na Jasnej Górze. Wyjazd w czwartek o godz. 18.00 obok sklepu „Znicz”.

  • W kancelarii przyjmowane są intencje mszalne do odprawienia przez naszych duszpasterzy poza naszą parafią w okresie wakacyjnym.

  • Zachęcamy do lektury najnowszego numeru ”Gościa Niedzielnego”.