Menu
 • Dziś  o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. . 

 • Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Uroczyste Msze św. dziękczynne dla dzieci i młodzieży odprawimy w piątek:

- o godz. 8.00 w int. uczniów SP Nr 3 i Gimnazjum Nr 1 oraz Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych

- o godz. 9.00 w int. uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1

- o godz. 10.00 w int. uczniów Szkoły Podstawowe Nr 2.

 • W niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – patrona Łazisk. Uroczysta Msza św. w int. mieszkańców naszego Miasta oraz władz samorządowych zostanie odprawiona na Wierzysku o godz. 16.00. Tradycyjnie z naszej parafii wyruszy pielgrzymka o godz. 14.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 • Pozostałe szczególne Msze św. w tym tygodniu:

- ŚRODA

godz. 17.00 w Kaplicy na Bradzie w int czcicieli św. Ojca Pio oraz za osoby duchowo udręczone i zniewolone.

- NIEDZIELA

godz. 17.00 w int. rocznych dzieci  

 • Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii.

 • W przyszłą niedzielę (24 czerwca) w naszej parafii gościć będziemy ks. Mateusza Tomanka, zastępcę dyrektora Archidiecezjalnego Domu Rekolekcyjnego w Kokoszycach. Ks. Mateusz wygłosi do nas słowo Boże. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na Dom Rekolekcyjny w Kokoszycach.

 • Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.20 a w sobotę o 16.20 przy wystawionym Najśw. Sakramencie - litania do Serca Pana Jezusa i  modlitwa różańcowa, którą prowadzi Róża 6/p. Wojtyczka/ od następnego poniedziałku Róża 13.

 • Lektorów świeckich oraz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 na probostwie.

 • W najbliższą sobotę odwiedzimy z posługą duszpasterską - przed wakacjami naszych chorych i seniorów. Ks. Adrian swoich chorych odwiedzi w czwartek 21 czerwca po Mszy św. porannej./Ulice – Mickiewicza, Ogrodowa, Prusa, Jana Pawła II i Osiedle Centrum/

 • W kancelarii przyjmowane są intencje mszalne do odprawienia poza naszą parafią w okresie wakacyjnym.

 • W niedzielę 24 czerwca około godz. 17.45 przybędą do naszej parafii pielgrzymi ze Skoczowa. Prosimy wiernych o telefoniczne potwierdzenie przyjęcia ich na nocleg.

 • Zachęcamy do lektury najnowszego numeru ”Gościa Niedzielnego”.