Pielgrzymka parafialna po sanktuariach Austrii i Bałkanów
Menu

1. Na nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych zapraszamy o godz. 16.00

2. W sobotę 11 listopada o godz. 10.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny, na którą serdecznie zapraszamy parafian i władze samorządowe naszego Miasta.

3. Pozostałe szczególne Msze św. w tygodniu;

- PONIEDZIAŁEK godz. 8.15 w int. żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, |
przed Mszą św. różaniec do 7 Boleści MB.

- ŚRODA godz. 8.15 za zmarłych zalecanych

- CZWARTEK godz. 16.30 Msza św. szkolna,
po Mszy św. różaniec rodziców za uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej Nr 1.

- PIĄTEK godz. 8.15 w int. seniorów naszej parafii

- SOBOTA godz. 8.15 w int. uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego o g. 7.30 adoracja Najśw. Sakr.

4. Modlitwę różańcową o zwykłych porach prowadzi Róża 32/p. Jarosz/ od następnego tygodnia Róża 33.

5. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na renowację katowickiej katedry. Kolekta przyszłej niedzieli na koszty remontu naszego kościoła. Przed kościołem zbiórka na Papieską Fundację – Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

6. Przypominamy, że dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła będzie można podpisać się pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą przeciw zabijaniu chorych, nienarodzonych dzieci.

7. Jeszcze dziś zapraszamy do salek na Kiermasz Misyjny. oprócz pamiątek misyjnych są już do nabycia adwentowe świece „Caritas”.

8. Od poniedziałku 6 listopada pragniemy nasz parafialny kościół pozostawić otwarty w ciągu całego dnia. Osoby, które wyraziły gotowość podjęcia dyżurów modlitewnych, prosimy o podjęcie tej posługi w wybranych godzinach. Zachęcamy także kolejnych Parafian do włączenia się w tę akcję. Chodzi tutaj nie tylko o względy bezpieczeństwa ale przede wszystkim o świadectwo naszej czci dla Najświętszego Sakramentu. W ciągu dnia wejście do kościoła dostępne będzie bocznymi drzwiami od strony probostwa.

9. W poniedziałek 13 listopada o godz. 19.00 w kościele zapraszamy na spotkanie formacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej i Wczesnej Komunii Św.

10. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”