Pielgrzymka parafialna po sanktuariach Austrii i Bałkanów
Menu
 1. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy o godz. 16.00.
  Rozpoczynamy Tydzień Misyjny i zapraszamy do licznego udziału w wydarzeniach Tygodnia Misyjnego. Szczegóły na plakatach i w tygodniku parafialnym.

 2. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego tzw. Kiermasz.

 3. Szczególne Msze św. w tygodniu;
  -  ŚRODA godz. 18.00 za wszystkich zmarłych parafian w m-cu wrześniu
  -  CZWARTEK godz. 16.30 Msza św. szkolna, po Mszy św. różaniec rodziców za dzieci, modlimy się za dzieci przedszkolne naszej parafii ich rodziców oraz za młodzież i pracowników Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych
  -  SOBOTA godz. 8.15   za ++ członków Żywego Różańca
  godz. 17.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Św., nauki dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w salce katech.
  -  NIEDZIELA godz. 17.00 w int. rocznych dzieci

 4. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 a w sobotę o godz. 16.15.

 5. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na misje. Kolekta przyszłej niedzieli na koszty remontu naszego kościoła.

 6. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Włoch.
 7. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 28 października po Mszy św. porannej. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.

 8. Nocne czuwanie w Turzy – w niedzielę 29 października. Zapisy w zakrystii.

 9. Przed zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych. Przypominamy również o obowiązku rezerwacji grobów po upływie 20 od pochówku. W gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej parafii można zapoznać się z wykazem grobów do których nie przedłużono rezerwacji a termin upłynął w 2016 bądź w latach ubiegłych.

 10. Dzieci i młodzież naszej parafii zapraszamy w czwartek 26 października na „Himmel fest”, który rozpocznie obchody ku czci Wszystkich Świętych. Spotkamy się na Mszy św. szkolnej o godz. 16.30 w strojach naszych świętych patronów. Po Mszy św. zapraszamy na wspólną zabawę do domu parafialnego.

 11. Tegoroczne kolędowe odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej Parafii rozpoczniemy w niedzielę 5 listopada. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablotkach i dostępny jest także na parafialnej stronie internetowej.

 12. Akcja Katolicka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie literackim. Szczegóły na stronie internetowej oraz na plakatach.

 13. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” i polecamy między innymi artykuł o metodzie naprotechnologii pomagającej bezdzietnym małżeństwom doczekać się potomstwa. 

  Grupa Wokalna „Camerton” zaprasza na Koncert Jubileuszowy w najbliższą sobotę o godz. 17.00  w Domu Kultury w Łaziskach Górnych. Wstęp wolny