Menu
 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. O godz. 16.00 zapraszamy na niedzielne Nieszpory.
 1. W tym tygodniu obchodzimy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 1. W liturgii tego tygodnia w poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży a w czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.        
 1. Szczególne Msze św. w tym tygodniu;

           - CZWARTEK     godz. 16.30 Msza św. szkolna. Po Mszy św. różaniec rodziców za dzieci – modlimy się za  

                                         uczniów oraz pracowników SP nr 2 im. Piastów Śląskich.                                          

           - NIEDZIELA     godz. 17.00 w int. rocznych dzieci

 1. Modlitwę różańcową w tym tygodniu prowadzi Róża 30 /p.Bryzik/.Od następnego poniedziałku Róża 31.  
 1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Wydział Teologiczny UŚ. Kolekta przyszłej niedzieli na cele parafialne.
 1. Uroczystość odpustowa w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 1 października. Kaznodzieją będzie ks. Andrzej Kubat.
 1. Przyszła niedziela w naszej parafii będzie obchodzona jako niedziela misyjna z tej racji Słowo Boże będzie głosił diakon Artur Sroga, który wraz z klerykami podzieli się świadectwem posługi w Mołdawii.
 1. Zapraszamy osoby chętne do włączenia się w akcję czuwania w kościele między Mszą św. poranną, a wieczorną. Liga Misyjna udziela dziś szczegółowych informacji po każdej Mszy św.
 1. Chłopców chętnych do wstąpienia w grono ministrantów zapraszamy do zgłaszania się w każdą sobotę od godziny 9.00 , Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o godz. 10.00 a Liga Misyjna również w tym dniu o godz. 11.00.
 1. Uczestników pieszej pielgrzymki do Częstochowy zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w Kaplicy na Bradzie.
 1. Chorych i osoby starsze przed odpustem odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 30 września.
 1. Ks. Arcybiskup zaprasza Wspólnotę Żywego Różańca na pielgrzymkę do Katedry w sobotę 7 października. Zapisy w kancelarii.  
 1. Wyjazd pielgrzymki do Zakopanego w poniedziałek 25 września o godz. 6.00. Prosimy o uregulowanie należności za autobus w kwocie zł. 50.
 1. W przyszłym roku nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch m.in. do sanktuarium MB Różańcowej w Pompejach. Szczegółowe informacje można znaleźć w gablotkach, na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii i zakrystii. Przy zapisie należy uiścić zaliczkę.
 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”|

W środę 20 września w godz. od 9.00 do 13.00 w Domu Kultury będą przeprowadzane badania przesiewowe

stężenia cukru we krwi i pomiar ciśnienia krwi.