Drukuj
 1. Zapraszamy na niedzielne Nieszpory o godz. 16.00.

 2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik i zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 a w sobotę o godz. 16.15. Plan odmawiania różańca przez poszczególne grupy parafialne jest zamieszczony w gablotce parafialnej i do wglądu na stronie internetowej naszej parafii. Przypominamy o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki. Msza św. szkolna w m-cu październiku będzie przesunięta z godz. 17.00 na godz. 16.30.

 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przypada Uroczystość Odpustowa ku czci MB Królowej Różańca Świętego. Sumie odpustowej z procesją dookoła kościoła o godz. 11.30 będzie przewodniczył i głosił Słowo Boże Ks. prof. Marek Porwolik. Uroczyste Nieszpory z udziałem chóru ?ECHO? o godz. 16.00.Zapraszamy do licznego udziału w tej uroczystości wszystkich parafian, dzieci w strojach komunijnych oraz poczty sztandarowe grup parafialnych.

 4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Przed każdą Mszą św. z racji uroczystości odpustowej zachęcamy parafian jak również dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 5. W liturgii tego tygodnia we wtorek przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 6. Pozostałe szczególne Msze św. w tygodniu; 
  -  CZWARTEK godz. 8.15  w int. powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych 
  godz. 16.30 Msza św. szkolna 
  -  PIĄTEK godz. 8.15 w int. wynagradzającej Sercu Pana Jezusa i w int. Rodzin naszej parafii 
  godz. 18.00 w int. dzieci Wczesno i I Komunijnych i ich rodziców 
  godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa 
  -  SOBOTA godz. 8.15 w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi i w int. członków Żywego Różańca

 7. Modlitwę różańcową do środy prowadzi Róża 46 /p. Kopańska/.

 8. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, które przeznaczymy na koszty remontu kościoła.

 9. Wyjazd na nocne czuwanie do Turzy we wtorek o godz. 18.00.

 10. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Akcji Katolickiej oraz osoby chętne do włączenia się w dzieło tej grupy parafialnej.

 11. W pierwszy piątek października o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego przeżycia Światowej Dziecięcej Eucharystycznej Godziny Świętej. Łącząc się z dziećmi z całego świata, będziemy modlić się o pokój w naszych rodzinach i na całej Ziemi. Dzień wcześniej  - w czwartek o godz. 18.00zapraszamy do salki katech. na film fabularny o objawieniach fatimskich do których będzie nawiązywało piątkowe nabożeństwo.

 12. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru ?Gościa Niedzielnego?.