Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 24 – 11 – 2019 
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

07.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.30

Msza św. dziękczynna w 19. rocznicę Intronizacji NSPJ i uznanie Chrystusa Królem naszej parafii i miasta.

10.00

Za + żonę Walentynę Peresiak we wspomnienie urodzin – od męża i dzieci.

11.30

Za śp. Łukasza Olszewskiego – intencja ofiarowana od dyrekcji i pracowników WORD Katowice.

15.00

Za + Annę Jarosz w 10. rocznicę śmierci, męża Ernesta, ++ Teresę i Kazimierza Dylągów oraz wszystkich ++ z rodzin Jarosz – Oleś – Lupiński.

17.00

ROCZKI: Antoni Pukocz, Oskar Haładus.

09.00

BRADA: Za ++ Henryka i Helenę Mincer oraz ojca Gerharda.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 25 – 11 – 2019 

08.15

Za + Alfreda Kuś w rocznicę śmierci, żonę Marię, syna Jerzego oraz wszystkich ++ z rodzin Kuś – Kempka.

08.15

Za ++ Stefanię i Roberta Pacha oraz wszystkich ++ z rodziny.

18.00

Za + Gertrudę Cieślik w rocznicę śmierci, męża Alojzego we wspomnienie urodzin oraz wszystkich ++ z rodzin Cieślik Pasierbski.

18.00

Za + Maksymiliana Klosa – intencja ofiarowana od sąsiadów z ul. Familijnej i Orzeskiej oraz za wszystkich ++ z tych ulic.

17.00

BRADA: W intencji Adopcji Dziecka Poczętego.

WTOREK 26 – 11 – 2019

08.15

Za ++ Alfonsa i Urszulę Lisoniów, Leokadię i Pawła Panchyrzów oraz pokrewieństwo z obu stron.

18.00

W intencji żywych i zmarłych członków oraz sympatyków Akcji Katolickiej.

18.00

Za + męża i ojca Romana Plutę w 1. rocznicę śmierci oraz za wszystkich ++ z rodziny.

17.00

BRADA: Za + Stefanię Porwolik.

ŚRODA 27 – 11 - 2019

08.15

 

18.00

Za parafian zmarłych w miesiącu październiku: Stefan Woźnikowski, Agnieszka Kluska, Irena Iwanek, Florian Adam, Józef Kubasa, Stanisław Krzykała, Maria Cyroń, Jan Lisek, Leonard Draczyński, Krystyna Strzoda, Mirosław Glajzner.

18.00

Za + męża, ojca i dziadka Mariana Szczur w 5. rocznicę śmierci, ++ jego rodziców, teścia i brata.

18.00

Za + Rafała Koralewskiego we wspomnienie urodzin.

 17.00

BRADA: W intencji czcicieli św. Ojca Pio oraz za udręczonych i duchowo zniewolonych.

CZWARTEK 28 – 11 – 2019

08.15

18.00

Za + Edeltraudę Telega w 3. rocznicę śmierci, rodziców oraz rodzeństwo z obu stron.

17.00

BRADA: W intencji + ofiarodawców Kaplicy na Bradzie na pamiątkę jej poświęcenia – Wacława Tomaszewskiego oraz tych, którzy przyczynili się i przyczyniają nadal do utrzymania kaplicy.

PIĄTEK 29 – 11 – 2019

08.15

18.00

Za + męża Romana Popławskiego w 1. rocznicę śmierci oraz+ ojca Andrzeja Brzostek.

17.00

BRADA: Za ++ Stanisława i Wilmę Skrobol oraz zięcia Jana.

SOBOTA 30 – 11 – 2019 Święto Św. Andrzeja Apostoła

08.15

Za ++ członków Żywego Różańca.

11.00

Msza św. dziękczynna za 25 lat działalności Stowarzyszenia Białe Misie.

15.00

Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Pawła Suchoń z okazji 18. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, właściwy wybór drogi życiowej, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych oraz babć /modlitwa za ++ dziadków/.

17.00

Msza Św. z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego: Mikołaj Jedliński, Felicja Golda, Oliwia Dusza, Aleksander Szweda, Letycja Wojdyła, Lena Czajkowska.

17.00

BRADA: W intencji Krzysztofa z okazji 18. rocznicy urodzin.

NIEDZIELA 1 – 12 – 2019 I Niedziela Adwentu

07.00


08.30

Za + żonę Bronisławę Srebro w 5. rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron

10.00

Za ++ Łucję i Marię Wieczorek.

11.30

Za + ojca Andrzeja Stasiak w 2. rocznicę śmierci, ++ dziadków oraz wszystkich ++ z rodziny.
CHRZEST PO MSZY ŚWIĘTEJ: DAWID PAPIS.

15.00

Za + Różę Janko w 1. rocznicę śmierci, męża Maksymiliana, córkę Gabrielę, syna Jerzego oraz dusze w czyśćcu.

17.00

Za + Jana Korus – intencja ofiarowana od sąsiadów z ulic 1 Maja, Kwiatowej i Irysów.

09.00

BRADA: Dz. bł. w intencji rodziny Lamża.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.