Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 03 – 11 – 2019 
31. Niedziela Zwykła

07.00

Za + Zofię Morcińską-Morawiec – intencja ofiarowana od kolegów z pracy syna Łukasza.

08.30

Za ++ Agnieszkę i Pawła Kuś w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Brończyk – Kuś – Wiśniowski oraz + Wandę Nowak.

10.00

Za + Ludwika Dudę oraz siostrzeńca Konrada Tabora – intencja ofiarowana od sąsiadów z ulicy Cieszyńskiej oraz wszystkich ++ z tych rodzin.

11.30

Za + męża Jana, ++ rodziców z obu stron Stefanię i Ludwika oraz Franciszkę i Adama, siostrę Zofię, ++ dziadków i wszystkich ++ z rodzin z obu stron.

15.00

Za + Jana Leńczuka w 1. rocznicę śmierci.

15.00

Za + Grzegorza Orszulika, syna Filipa oraz ++ z rodziny.

17.00

Do Bożej Op. za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Łucji Ucki z okazji 95. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

09.00

BRADA: Za + ojca Józefa Braszczoka – od córki.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 04 – 11 – 2019  
Wspomnienie św. Karola Boromeusza

08.15

Za ++ zalecanych.

18.00

Za ++ braci Marka i Janusza Mrowiec na pamiątkę 60. rocznicy urodzin oraz 1. rocznicy śmierci Marka, ++ rodziców oraz ++ z rodzin Mrowiec – Widuch – Figielek – Wójcik.

18.00

Za + mamę Martę Muszer w kolejną rocznicę śmierci, ojca Jana, ++ teściów oraz wszystkich ++ z rodziny.

18.00

Za ++ rodziców Stefanię i Sławomira Włodarczyk oraz brata Jerzego.

17.00

BRADA: Za + męża Władysława, rodziców, teściów, krewnych i przyjaciół.

WTOREK 05 – 11 – 2019

08.15

Za ++ zalecanych.

18.00

Za + męża, ojca i dziadka Jerzego Kepke w 2. rocznicę śmierci oraz kolejną rocznicę urodzin, brata Henryka oraz ++ rodziców z obu stron.

18.00

Za + Dorotę Cygan na pamiątkę urodzin – od koleżanek i kolegów z pracy.

18.00

Za + Łucję Olszówkę – od sąsiadów z Osiedla Zośka.

17.00

BRADA: W intencji Jacka i Gabrieli.

ŚRODA 06 – 11 - 2019 

08.15

Za ++ zalecanych.

08.15

Do Bożego Miłosierdzia w pewnej intencji.

18.00

Za + męża Jerzego Kąckiego w 1. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa.

18.00

Za + Zygmunta Ryboka – intencja ofiarowana od sąsiadów z ul. Dworcowej 22b.

 17.00

BRADA: Za ++ rodziców Stefanię i Emiliana Porwolik.

CZWARTEK 07 – 11 – 2019 

08.15

W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii.

18.00

Za ++ zalecanych.

18.00

Za śp. mamę Bronisławę Wenglorz we wspomnienie 85. rocznicy urodzin, męża Jerzego oraz ++ rodziców z obu stron.

18.00

Za + brata Zygmunta Wilke, ++ rodziców oraz ++ z rodzin Wilke – Supryn – Zagórski.

18.00

Za + Janusza Bola – od rodziny Sromek i Wysoczański.

17.00

BRADA: Za ++ rodziców Renatę i Jana na pamiątkę urodzin.

PIĄTEK 08 – 11 – 2019 

08.15

W intencji seniorów naszej parafii.

08.15

Za + męża Henryka Kancelistę oraz + mamę Annę Smolarz.

18.00

Za ++ zalecanych.

18.00

Za + Jana Korusa – intencja ofiarowana od sąsiadów z ul. 1 Maja, Kwiatowej i Irysów.

19.00

Msza św. młodzieżowa

17.00

BRADA: Za ++ Elżbietę, Jana, Artura i Edmunda Muras.

SOBOTA 09 – 11 – 2019
Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

08.15

W intencji uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego.

17.00

Za ++ zalecanych.

17.00

Za + ojca Waltra Rzepkę na pamiątkę 100. rocznicy urodzin i 35. rocznicy śmierci o radość życia wiecznego w Królestwie Bożym, za śp. mamę Otylię oraz ++ ich rodziców z obu stron.

17.00

BRADA: W intencji rodziny Skrobol i Romaniuk.

NIEDZIELA 10 – 11 – 2019 
32. Niedziela Zwykła

07.00

Za ++ rodziców Gertrudę i Konrada Broja oraz Karolinę Pykę – intencja ofiarowana od syna Zygmunta z żoną Weroniką i wnukiem Alexandrem.

08.30

Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Teresy Wilgi z okazji 60. rocznicy urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny – od męża i dzieci z rodzinami/TD/.

10.00

Msza Św. dziękczynna w intencji pani Anieli Rupik za 22 lata posługi w kancelarii parafialnej, pana Jerzego Justa za 11 lat pracy kościelnej oraz pani Izabeli Zmudy za 10 lat pracy na probostwie.

11.30

Za + ojca Leszka Oparczyka oraz + dziadka Edmunda Kadłubowskiego.

15.00

Za + męża, ojca i dziadka Zygmunta Paździora na pamiątkę urodzin, teściów Stefana i Praksedę, ojca Wiktora Loskę oraz wszystkich ++ z rodziny.

17.00

Za + Stefanię Jaworską, bratową Lidię oraz wszystkich ++ z rodziny.

09.00

BRADA: Za ++ Józefa Braszczoka, żonę Cecylię oraz syna Józefa.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.