Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 04 – 08 – 2019 
18. Niedziela Zwykła

07.00

Za + śp. Annę zmarłą w Stanach Zjednoczonych – od przyjaciół.

08.30

Za + Irenę Bogusz – Proc w 7 rocznicę śmierci – od siostry i brata z rodziną.

10.00

Msza św. dziękczynna za 10 lat posługi proboszczowskiej w intencji ks. proboszcza Jacka Wojciecha z okazji przejścia na emeryturę.

11.30

Za + męża Eugeniusza Czempa we wspomnienie 80. rocznicy urodzin + Dorotę, Jana, Adelę oraz ++ z rodzin Czempa – Góra – Szmidt.

15.00

Za + córkę Monikę Korcz w 1 rocznicę śmierci i męża Krzysztofa w 5. rocznicę śmierci.

17.00

Za + Alojzego Deptała  w rocznicę śmierci ++ rodz. z obu stron, siostrę, szwagra, chrześniaka Wojciecha.

09.00

BRADA: Za ++ rodz. Karola i Martę Jarek, męża Franciszka, zięcia i 2 szwagrów.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 05 – 08 – 2019

08.15

Za + męża Henryka Obecnego w kolejną rocz. śmierci, syna Leszka ++ rodziców, teściów, siostrę Agnieszkę, 3 braci, 2 bratowe oraz 2 szwagrów.

18.00

Za ++ Emila i Gertrudę Czempa, syna Zygmunta ++ z rodzin Czempa – Mrowiec.

17.00

BRADA: W intencji Jacka Domogały oraz Gabrieli Koronowskiej.

WTOREK 06 – 08 – 2019 Święto Przemienienia Pańskiego

08.15

Za ++ rodz. Łucję i Klemensa Nitkowskich – od syna , synowej, wnuków i prawnuka.

18.00

Za + Kazimierza Kopiec w 1. rocz. śmierci oraz we wspomnienie urodzin.

17.00

BRADA: Dz. bł. w int. ks. Bernarda Starosty z okazji urodzin – od mieszkańców Brady.

ŚRODA 07 – 08 – 2019 

08.15

Za zmarłych zalecanych.

18.00

Za + ojca Ludwika Mrowiec na pamiątkę urodzin, mamę Elfrydę , braci Damiana, Janusza i Marka oraz ++ z rodziny.

17.00

BRADA: Za ++ Marię i Alfreda Nowrot.

CZWARTEK 08 – 08 – 2019 św. Dominika

08.15

Za + Marka Jezierskiego – od rodziny Wira – Szewczuk – Woźniak.

18.00

Za + Ludwika Ucka oraz ++ rodziców z obu stron.

17.00

BRADA: Za + Jerzego Zenka.

PIĄTEK 09 – 08 – 2019
Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

08.15

Za + ks. prałata Konrada Szwedę w kolejną rocznicę śmierci.

18.00

Za + Tomasza Wodarza oraz jego rodziców Irenę i Piotra.

17.00

BRADA: Za + Helenę Korus – od mieszkańców ul Przysiółki.

SOBOTA 10 – 08 – 2019  Święto św. Wawrzyńca

08.15

W intencji uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego

14.00

Ślub rzymski:  Paweł Szczepański – Dorota Muszer.

17.00

Msza św. z obrzędem objęcia parafii przez nowego proboszcza ks. dra Grzegorza Śmiecińskiego.

17.00

BRADA: Za ++ rodziców Helenę i Henryka Bujar w kolejną rocz. śmierci.

Niedziela 11 – 08 – 2019 
19. Niedziela Zwykła

07.00

Do Bożej Op. przez wstaw. Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Jerzego Rudy z ok. 80. rocz. urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny – TD /modlitwa za++ rodziców i teściów/.

08.30

Za + Łukasza Olszewskiego – od Dyrektora i Egzaminatorów z WORD – Częstochowa.

10.00

Do Bożego Miłosierdzia o radość życia wiecznego za śp Franciszka Pawlęczyk – intencja ofiarowana od chórów Echo i Moniuszko.

11.30

Za + Zenobię Świeca – od współlokatorów z Oś. Centrum 2 i wszystkich ++ z tego bloku.

15.00

Za + męża , ojca i dziadka Jana Mikulec w 10. rocz. śmierci oraz ++ z rodziny.

17.00

Za + Mariannę Kyc – od współlokatorów z ul. Mickiewicza 10c.

09.00

BRADA: Za + Jana Kolarczyk we wspomnienie urodzin.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.