Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA   30–12–2018   
święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

7.00

Za + ojca Władysława Tymczak, mamę Petronelę ++ dziadków i ++ z rodziny.

8.30

Do św. Rodziny w int. rodzin Domowego Kościoła.

10.00

 za + brata Janusza Dębowiec w 10. rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i teściów.

11.30

Za + mamę Marię Kołodziejczyk w 3 rocznicę śmierci, ojca Tadeusza, braci Adama i Dariusza Łysiak.

15.00

Za + mamę Elżbietę Otremba w 1 rocznice śmierci, ojca Eryka ++ z pokrew. z obu stron.

17.00

ROCZKI; Wiktoria Szulc, Alan Wilk

9.00 

BRADA;

11.00

BRADA; W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK   31–12–2018

 8.15

Do Bożej Op. przez wstaw. MBożej i św. o. Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w pewnej intencji z okazji urodzin oraz o błogosł. dla rodziny.

8.15

Za + mamę Marię Kołodziejczyk w 3 rocznicę śmierci, ojca Tadeusza, braci Dariusza i Adama Łysiak.

8.15

Za + Marię Radoszewską w 30 dzień po śmierci, męża Zdzisława, córkę Renatę.

17.00

Zakończenie Starego Roku.

WTOREK   01–01–2019   
uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi

0.30

Przywitanie Nowego 2019 roku - w int. parafian

 7.00

8.30

Za + męża Bolesława Borowiec w 1 rocz. śmierci.

10.00

Do Bożej Op. przez wstawiennictwo naszej patronki MB Różańcowej w int. małżonków Elżbiety i Adolfa Augustyniok z okazji 60 rocz. ślubu jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne wspólne lata życia z błogosł. dla całej rodziny/TD/.

11.30

Za + Janusza  Krzyk – od chrześnicy Klaudii.

15.00

Do Bożej Op. przez wstaw. MB Różańcowej w intencji Izabeli z ok. 50 rocz. urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosł. dla całej rodziny./TD/.

17.00 

Za + męża Jerzego Masarczyk, teścia Rudolfa oraz ++ z rodziny.

9.00

BRADA; 

ŚRODA   02 - 01–2019  

8.15

Za ++ zalecanych.

8.15

Za + Jana Leńczuk i wszystkich ++ z ul Ogrodowej 42 – od współlokatorów.

18.00

Za + Kazimierza Jańczyka w 29 rocz. śmierci, ++ rodziców, męża Eugeniusza oraz ++ z rodziny.

CZWARTEK   03–01–2019 

8.15

W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

8.15

Za + męża Jana Kuś we wspomnienie urodzin, ++ rodziców Małgorzatę i Franciszka Pajda oraz teściów Augustynę i Józefa Kuś.

18.00

Za + Urszulę Muszer, rodziców Łucję i Ludwika, teściów Agnieszkę i Adolfa oraz Alicję i Bernarda Mendecki.

PIĄTEK    04–01–2019   

8.15

Wint. wynagradzającej Sercu Jezusa i rodzin naszej parafii.

18.00

Msza św. szkolna; w int. dzieci Wczesno i I Komunijnych.

19.00

Msza św. młodzieżowa; Za + męża Henryka Szot w 5 rocz. śmierci oraz ++ z rodzin Janowskich i Grajków.

17.00

BRADA; Do NSPJ – za wszystkie rodziny.

SOBOTA   05–01–2019   

8.15

W int. członków Żywego Różańca.

8.15

Za + męża Czesława Utnik w 9 rocz. śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz ++ z rodziny.

8.15

Za ++ Agnieszkę i Pawła Kuś we wspomnienie urodzin, ++ z rodzin Kuś – Wiśniowski oraz + Wandę Nowak.

17.00  

w pewnej intencji.

17.00

BRADA; Za + Antoniego i Łucję Gonsior oraz ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELA   06–01 - 2019  
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

7.00

Za + męża Jerzego Matysek w 1 rocz. śmierci oraz  ++ rodziców z obu stron.

8.30

Za ++ rodziców Alojzego i Jadwigę Skutela oraz Wiktora i Augustynę Pukocz.

10.00

Za + męża Tadeusza Mrozińskiego w 6 rocz. śmierci oraz ++ rodziców i braci.

11.30

Do Dzieciątka Jezus w intencji  Antoniego Kuś w 1 rocznicę urodzin z prośbą o łaskę zdrowia, opiekę Aniołów Stróżów z błogosł. dla rodziców, chrzestnych i rodzeństwa/ modlitwa za + dziadka Zygmunta/.

15.00

Za + męża, ojca i dziadka Jana Dziduch w 4 rocz. śmierci, rodziców z obu stron, siostrę Zofię oraz wszystkich ++ z rodziny. 

17.00

Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Buczyńskiego, ++ rodziców, teściów oraz ++ z rodziny.

9.00 

BRADA: W intencji Marcina Kolarczyk z ok. 30 rocz. urodzin z błogosławieństwem dla całej rodziny..

11.00

BRADA; W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.