Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA   04–11–2018  
31. Niedziela Zwykła

7.00

Za + męża i ojca Stefana Zielonka w 5 rocznicę śmierci ++ rodziców, teściów i szwagrów.

8.30

Za ++ rodz. Agnieszkę i Pawła Kuś w rocznicę śmierci ++ z rodzin Kuś – Wiśniowski – Brończyk.

10.00

Za + córkę Renatę Baryluk w 5 rocznicę śmierci, męża Lucjana, swata Czesława ++ z pokrew.

11.30

Za + Otylię Wiak w 8 rocznicę śmierci, męża Jana, synów Jerzego i Mariana ++ z rodzin Wiak – Lachowski.

15.00

Za zmarłych zalecanych.

17.00

Za + Andrzeja Paździor i wszystkich ++ z ul. Dworcowej 57 – od współlokatorów.

9.00

BRADA: Za + Romana Stawowskiego oraz Krystynę, Alfreda i Karola Pacha.

11.00

BRADA; Za wszystkich wiernych uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK  05–11–2018    

8 .15

Za + Józefa Geisler – od teścia.

18.00

Za + męża i ojca Jerzego Kepke w 1 rocznicę śmierci ++ rodz. z obu stron i brata Henryka.

18.00

Za + męża Stanisława Słowioczek ++ rodz. z obu stron, braci Romana i Rudolfa, bratową Gertrudę i szwagra Karola.

18.00

Za + Józefa Czempa, 2 żony ++ rodziców Annę i Waleriana oraz Martę Mucha.

WTOREK   06–11–2018  

8.15

Za + Katarzynę Pyzio – od współlokatorów z Osiedla Centrum 2.

18.00

Za + męża Jana ++ rodziców Stefanię i Ludwika, teściów, siostrę Zofię ++ z rodziny.

17.00

BRADA; Za + ojca Emiliana Porwolika.

ŚRODA   07 - 11–2018

8.15

Za duszę śp. Katarzyny Pyzio – od najbliższej rodziny.

8.15  

Do Bożej Op. MB Uzdrowienia Chorych z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia chorego męża.

18.00

Za + brata Zygmunta Wilke w 10 rocznicę śmierci ++ rodziców ++ z rodzin Zagórski – Wilke – Supryn.

17.00

BRADA; Za ++ Annę i Antoniego Ucka, córkę Elżbietę, zięcia Alfreda.

CZWARTEK   08–11–2018

8.15

Za + Józefa Geisler = od szwagierki Marii.

18.00

Za + Jana Mikuśkiewicz ++ rodziców Zofię i Juliana.

18.00

Za ++ rodz. Weronikę i Józefa Paździor, Stefanię i Józefa Jedliński oraz ++ z rodziny.

PIĄTEK   09–11–2018
święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

8.15

W intencji seniorów naszej parafii.

18.00

Za ++ rodziców Mariannę i Józefa Zybała, zięciów Kazimierza, Stanisława, Walentego oraz wnuczkę Jadwigę.

SOBOTA     10–11–2018  
wspomnienie św. Leona Wielkiego

8.15

W intencji uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego.

8.15

Za ++ męża Henryka Kancelista i mamę Annę Smolarz i ++ z rodziny.

17.00

Za + Jana Strączek w 10 rocznicę śmierci, żonę Różę i Agnieszkę ++ z rodzin Strączek – Piontek – Kosiecki.

NIEDZIELA   11–11–2018  
32. Niedziela Zwykła

7.00

Za + Bogdana Kentnowskiego w 1 rocznicę śmierci ++ z rodzin Kentnowski – Smolorz – Olej.

8.30

Za + męża Alojzego Tyburczy w r. śmierci ++ z rodziny.

10.00

W intencji naszej Ojczyzny w 100 rocznicę uzyskania niepodległości.

11.30

Za + męża Zygmunta Paździor we wspomnienie urodzin ++ teściów Stefana i  Praksedę, ojca Wiktora, braci Ryszarda i Mirosława Loska, szwagra Andrzeja.

15.00

Do Bożej Op. MB Różańcowej z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę i łaskę zdrowia na kolejne lata w int. Bożeny i Tadeusza Orawskich z okazji 50 urodzin z błogosławieństwem dla córek Magdaleny i Adrianny z rodziną oraz w intencji rodzin Orawski – Szuba/TD/.

17.00

Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji Krystyny Szlejter o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.

9.00

BRADA: Za + Józefa Braszczok, żonę Cecylię, brata Józefa.