Drukuj

NIEDZIELA 18 – 09 – 2022 25. NIEDZIELA ZWYKŁA


07:00

Za + syna Dominika Jędrowskiego we wspomnienie urodzin.

08:30

Za + Jana Walkowiaka, żony Monikę i Władysławę, synów Gerarda, Jana i Andrzeja, córkę Helenę, zięciów oraz wszystkich ++ z rodziny.

10:00

Za + ojca Maksymiliana, mamę Bronisławę, brata Jerzego oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa z obu stron.

11:30

Za + Bronisława Szwieca – intencja od służby kościelnej.

15:00

Za ++ rodziców Helenę i Józefa Muszerów, brata Eugeniusza, dziadków z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.

16:00

Nieszpory niedzielne.

17:00

Za + męża, ojca i dziadka Kazimierza Kołodziejczyka w 14. rocznicę śmierci, siostrę Janinę, rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.


09:00 BRADA:

Za + Krystynę Mocko – intencja od Jerzego i Anny Danielczyk.

11:00 BRADA:

Dziękczynna do Bożej Opatrzności za opiekę i do Matki Najświętszej za orędownictwo i prowadzenie.

 


PONIEDZIAŁEK 19 – 09 – 2022


07:00

Za + Jana Zarębskiego – intencja od syna z rodziną.

18:00

Za + Zofię Bukitę w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców oraz siostrę Grażynę.

18:00

Za + Władysława Bukitę we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin, ++ rodziców oraz brata Michała.

18:00

Za + Urszulę Bebko – intencja od sąsiadów z ulicy Cieszyńskiej.


17:00 BRADA:

Za ++ rodziców Stanisława i Wilmę Skrobolów.

 


WTOREK 20 – 09 – 2022 św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i towarzyszy


 

07:00

W intencji żyjących i ++ członków III Zakonu Świętego Franciszka.

18:00

Za + Edwarda Kazimierczaka w kolejną rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00

Za ++ Martę i Teodora Porwolików.


17:00 BRADA:

Dz. bł. w intencji Pawła w 20. rocznicę urodzin, brata Tomasza oraz rodziców.

 


ŚRODA 21 – 09 – 2022 Święto św. Mateusza


07:00

Dz. bł. w intencji pewnej rodziny jako wyraz wdzięczności za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

17:30

Nabożeństwo ku czci Królowej Różańca Świętego.

18:00

Za + Władysławę Chibowską – intencja od siostrzenic Barbary i Anny z rodzinami.

18:00

Za + mamę Irenę Kamyk oraz wszystkich ++ z rodziny.


17:00 BRADA:

Za + Leona Widucha w 4. rocznicę śmierci.

 


CZWARTEK 22 – 09 – 2022


06:30

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

07:00

Za + męża Tomasza we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin, ++ rodziców, teściów oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00

Za ++ rodziców chrzestnych Krystynę i Emanuela oraz wszystkich ++ z rodzin Grunik – Brząkalik – Jarczyk – Ratka.

18:00

Za + Norberta Nierząda w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.


17:00 BRADA:

Za + Gerarda Szczyrbę w kolejną rocznicę śmierci oraz żonę Łucję.

 


PIĄTEK 23 – 09 – 2022 św. Pio z Pietrelciny


07:00

Za + brata Brunona, żonę Betti, siostrę Agnieszkę, męża Zygmunta oraz siostrę Różę.

17:00

Adoracja Najświętszego sakramentu.

18:00

Za + Józefa Rudzika w 50. rocznicę śmierci oraz żonę Elfrydę.

18:00

Za + męża Czesława Kieckę w kolejną rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, siostrę Stefanię oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00

Za + Irenę Halską w 3. rocznicę śmierci, męża Tadeusza oraz wszystkich ++ z rodziny.


17:00 BRADA:

Za + Janinę Mierzwa oraz wszystkich ++ z rodziny.

 


SOBOTA 24 – 09– 2022


06:30

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

07:00

Za ++ proboszczów naszej parafii oraz ++ członków Żywego Różańca.

13:30

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Marii Chrószcz z okazji 70. rocznicy urodzin, jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia i błogosławieństwo dla całej rodziny /TD/ (modlitwa za + męża Andrzeja).

15:00

ŚLUB RZYMSKI: Kamil Baldik – Magdalena Majecka.

17:00

Za + Marię Hajduk we wspomnienie 100. rocznicy urodzin, męża Stanisława, syna Zygmunta oraz swatów Różę i Alojzego Urbańczyków.


17:00 BRADA:

W intencji Beaty i Marka z okazji 28. rocznicy ślubu.

 


NIEDZIELA 25 - 09 – 2022 26. NIEDZIELA ZWYKŁA


07:00

Za ++ rodziców Bernarda i Wandę Brauer, Marię i Wiktora Brauer oraz Bertę i Jana Zacher.

08:30

Dz. bł. w intencji rodziny Anderka.

10:00

Za + Czesławę Poślińską – intencja od swatów Józefa i Władysławy.

11:30

Dz. bł. w intencji rodziców Henryki oraz Krystyny i Leona, dziadków oraz + ojca Stanisława – intencja od nowożeńców Agnieszki i Pawła.

PO MSZY ŚW. CHRZEST: Leon Stępień.

15:00

MSZA ŚW. Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚW: Elena Limańska, Dorota Mankowska, Maksymilian Szczepańczyk, Hanna Kudzia, Oliwia Przywara.

ROCZKI: Brygida Dziechciarz, Zofia Smołuch, Emilia Szczepańska oraz 2. rocznica urodzin - Julia Szczepańska.

16:00

Nieszpory niedzielne.

17:00

Za + Tadeusza Woźnicę we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin oraz ++ Bronisławę, Romana i Józefa Myszorów.


09:00 BRADA:

 

11:00 BRADA: