Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 03 – 02 – 2019  
4. Niedziela Zwykła

07.00

W intencji wszystkich żyjących parafian urodzonych w miesiącu lutym jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia.

08.30

Za + Alojzego Pichen – od współlokatorów z ul. Dworcowej 30.

10.00

Za + męża Kazimierza Wójcik w 1 rocznicę śmierci ++ z rodzin Sikora – Wójcik.

11.30

Do Bożej Op. przez wstawiennictwo MB Różańcowej w int. Ireny i Bronisława Jamróz w 50. rocznicę ślubu i urodzin Ireny z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę na wspólne lata życia z błogosł. dla całej rodziny/TD/.

15.00

Za + męża Roberta Gizdoń ++ rodz. z obu stron i ++ z rodziny.

17.00

Za + męża Emila Licheckiego w 8 rocznicę śmierci ++ teściów Martę i Pawła, rodziców Jana i Magdalenę Modrzyk, siostrzenicę Wioletę ++ z rodzin z obu stron.

09.00

BRADA: Za + Henryka Nalewaja.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK   04 – 02 – 2019

08.15

Za + Wandę Miczka – od sąsiadów z ul. Prusa 2c.

18.00

Za + Małgorzatę Kiecka w rocznicę śmierci, męża Henryka ++ rodziców, teściów, siostry Helenę, Elżbietę, Hildegardę, szwagra Otta.

18.00

Za + Alfreda Pukocza w 1 rocznicę śmierci, żonę Marię – od córki i zięcia.

18.00

Za + Henryka Wieczorka i wszystkich ++ z ul. Cieszyńskiej – od sąsiadów.

17.00

BRADA: W intencji Weroniki o światło Ducha Świętego i właściwy wybór szkoły.

WTOREK   05 – 02 – 2019
wspomnienie św. Agaty

08.15

Za + Jerzego Brożek – od współlokatorów z ul. Dworcowej 18a.

18.00

Za + mamę Elfrydę Mrowiec ciocię Elżbietę Hapeta i dziadka Alojzego Jaroszek we wspomnienie urodzin oraz wszystkich ++ z rodzin Mrowiec – Jaroszek – Hapeta – Wójcik – Figielek.

18.00

Za + mamę Różę Widuch w 1 rocz. śmierci, męża Alfreda, synową Cecylię oraz wszystkich ++ z rodzin Widuch – Mrowiec.

17.00

BRADA:

ŚRODA   06 – 02 – 2019
wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

08.15

Za ++ zalecanych.

18.00

Za ++ rodziców Różę i Henryka Bernert, teściów Martę i i Jana Muszer w 20 rocz. śmierci i pamiątkę ich urodzin oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00

Dz. bł. w intencji małżonków Izabeli i Piotra Krawczyk w 25. rocz. ślubu jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

17.00

BRADA: W int. Kornelka z ok. urodzin.

CZWARTEK   07 – 02 – 2019

08.15

W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

18.00

Za + Renię Gembala w kolejną rocz. śmierci i wspomnienie urodzin – od koleżanek.

18.00

Za + Pawła Kotas w 1 rocz. śmierci oraz żonę Elżbietę.

18.00

Do MB Nieustającej Pomocy i MB Różańcowej w intencji syna i wnuka z okazji urodzin z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia.

PIĄTEK   08 – 02 – 2019  

08.15

W int. seniorów naszej parafii.

18.00

Do Bożej Op. i MB Różańcowej w int. Mieczysławy Firsiuk z ok. 90. rocz. urodzin jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

18.00

Za +Stefanię Magdziorz w 1 rocz. śmierci oraz Pawła Magdziorz w 20 rocz. śmierci i wszystkich ++ z rodzin Magdziorz – Kuźma.

18.00

Za + Helenę John w rocz. urodzin, ++ rodziców oraz siostrę Irenę.

17.00

BRADA;

SOBOTA     09 – 02 – 2019

08.15

W intencji uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego.

10.00

W intencji wszystkich chorych naszej parafii z okazji Światowego Dnia Chorego.

14.00

Do Bożej Op. i MB Różańcowej w int. Alojzego Wyrobek w 70. rocz. urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

17.00

Za + Emilię Braszczok w 15 rocz. śmierci, męża Wiktora, szwagra Jana i Stanisława, siostrzenicę Jolantę , ++ rodziców z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.

17.00

Za + Jagodę Jugo – od wychowawcy i koleżanek z Liceum.

17.00

BRADA: Za + Łukasza Sromek na pamiątkę 40 rocz. urodzin.

NIEDZIELA   10–02 - 2019  
5. Niedziela Zwykła

07.00

Za + męża Władysława Uryga w 14 rocz. śmierci oraz ++ rodziców i teściów.

08.30

Za + męża, ojca i dziadka Mariana Szczur, jego rodziców, brata i teścia.

10.00

Za + Henryka Piwowar we wspomnienie urodzin.

11.30

Za + Józefa Szrubarz w 1 rocz. śmierci ++ z rodziny.

15.00

Za + żonę, mamę i babcię Teresę Wiatrowską we wspomnienie urodzin, ++ rodziców, teściów oraz ++ z rodziny

17.00

Za + męża Rajmunda Tabor, ++ rodziców Marię i Sykstusa Duda, teściów oraz ++ z rodzin Duda – Tabor.

09.00

BRADA: Za + Monikę Braszczok, męża Brunona, brata Alfreda, bratową Krystynę ++ z pokrew.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.