Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 15 – 09 – 2019
24. Niedziela Zwykła

07.00

W int. żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

08.30

Za + Łukasza Olszewskiego – od dyrekcji i pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Katowice.

10.00

Za śp. Marię Orpich w 3. rocz. śmierci oraz męża Bronisława.

11.30

Do Bożego Miłosierdzia za + męża, ojca i dziadka Jana Gruchel we wspomnienie urodzin oraz ++ rodziców z obu stron.

15.00

Za + Urszulę Kotas oraz jej męża Bronisława Kotas – od siostrzenicy Wandy z mężem i rodziną.

17.00

Za + Różę Gaj w 20. rocz. śmierci, męża Stanisława, córkę Bernadetę Barnaś, Krystynę Wycisło, Joannę Bąk oraz wszystkich ++ z rodzin z obu stron.

09.00

BRADA: Za ++ Piotra i Reginę Schubert.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 16 – 09 – 2019
Wspomnienie św. męcz. Korneliusza i Cypriana

08.15

Za + syna Marka Adamskiego w rocz. śmierci.

18.00

Za + syna Marcina Sajur, ++ rodziców, brata Jana, siostrzenicę Magdalenę, teściów Janinę i Stanisława oraz szwagra Wiesława.

18.00

Za ++ rodziców Otylię i Pawła Woźnikowski w rocz. śmierci oraz ++ z rodzin Sładek – Woźnikowski.

18.00

Za ++ Annę Piecha w 11. rocz. śmierci, jej męża Pawła, siostry, braci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00

BRADA; W intencji rodziny Kubis – małżonków oraz dzieci.

WTOREK 17 – 09 – 2019

08.15

W intencji żyjących i zmarłych członków III Zakonu Św. Franciszka.

18.00

Za ++ rodziców Cecylię i Władysława Gocyła oraz + Marię Gocyła.

18.00

Za + Łukasza Olszewskiego – od współlokatorów z ulicy Dworcowej 36ab.

18.00

Za + brata Damiana Mrowiec na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, braci oraz ++ z rodziny.

17.00

BRADA; Za + Ks. Józefa Olesia.

ŚRODA 18 – 09 - 2019
Święto św. Stanisława Kostki

08.15

Za + Wojciecha Antoniewicza – od sąsiadów z Osiedla Centrum 7.

18.00

Za + syna Rafała Grzesiczek w 5. rocz. śmierci oraz ++ rodziców Annę i Leona Jarek.

18.00

Do Bożego Miłosierdzia o radość życia wiecznego za śp. Franciszka Pawlęczyk – intencja ofiarowana od pracowników Proelmed.

17.00

BRADA: Za + Ks. Bernarda Macionia.

CZWARTEK 19 – 09 – 2019

08.15

Za ++ rodziców i teściów Karola i Elfrydę oraz Martę i Wincentego.

18.00

Za + Zofię Bukita w rocz. śmierci oraz ++ rodziców i siostrę Grażynę.

18.00

Za + Władysława Bukita w rocz. urodzin, ++ rodziców oraz brata Michała.

18.00

Za + Piotra Mucha – od rodziny Michalskich.

17.00

BRADA: Za ++ męża Arkadiusza Kuś, rodziców z obu stron oraz braci.

PIĄTEK 20 – 09 – 2019
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja i Pawła i tow.

08.15

Za + Czesława Goc we wspomnienie urodzin, + żonę Jadwigę oraz ++ z rodziny.

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00

W intencji Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej.

18.00

Za + Franciszka Pawlęczyk – od sąsiadów z ulicy Sienkiewicza oraz wszystkich ++ z tej ulicy.

17.00

BRADA; Za + Józefa Smolorz w 17. rocznicę śmierci.

SOBOTA 21 – 09 – 2019
Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

08.15

Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Róży Nowickiej, jako podziękowanie Bogu za 93 lata życia i wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę /modlitwa za zmarłego męża i syna/.

11.00

Msza Św. w intencji uczących się niepełnosprawnych dzieci przygotowujących się do sakramentów św., na którą zaprasza Stowarzyszenie Białe Misie.

15.00

Do Bożej Op. za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Jana Rzepka w 60. rocz. urodzin oraz Jana i Janiny w 35. rocz. ślubu jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę  na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

17.00

Za + Łucję Szczyrba w rocznicę śmierci.

17.00

BRADA: Za + Ks. Rajmunda Machulca.

NIEDZIELA 22 – 09 – 2019
25. Niedziela Zwykła

07.00

Za + męża Stanisława Cyrulskiego we wspomnienie 70. rocznicy urodzin.

08.30

Za + Edwarda Kaźmierczaka w rocz. śmierci oraz ++ z rodziny.

10.00

Za + Maksymiliana Winkler w rocz. śmierci, żonę Bronisławę, syna Jerzego oraz ++ z rodzin Winkler – Trybała.

11.30

Za + męża Andrzeja, ++ rodziców Wilhelma i Amalię, teściów Roberta i Łucję oraz ++ z rodziny .

15.00

Za ++ rodziców Apolonię i Stanisława Heider, ++ dziadków oraz ++ z pokrewieństwa.

17.00

Za + męża, ojca i dziadka Kazimierza Kołodziejczyk, ++ rodziców z obu stron, siostrę Janinę oraz ++ z rodziny.

09.00

BRADA: Za + Annę Dworaczyńską.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.