Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 29 – 09 – 2019 
26. Niedziela Zwykła

07.00

Za + Wandę Mirek – od koleżanki Bernardyny z córką Krystyną.

08.30

Za śp. Henryka Olszewskiego – od rodziny.

10.00

Do Bożej Op. za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Bożeny Rokickiej z okazji 60. rocznicy urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/ - od syna Damiana z żoną i syna Mariusza.

11.30

Do Bożej Op. za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Joanny Cyrulskiej z okazji 65. rocznicy urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/ /modlitwa za + męża Stanisława/.

15.00

Za + Romana Witek we wspomnienie urodzin. 

17.00

Msza św. dziękczynna w intencji pielgrzymów do sanktuariów Austrii i Bałkanów.

09.00

BRADA: Za + Łucję i Antoniego Gonsior.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 30 – 09 – 2019 
Wspomnienie św. Hieronima

08.15

Za + syna Sławomira Dudkiewicz w rocznicę śmierci.

18.00

Za + Gertrudę Kania w 13. rocznicę śmierci, 2 mężów oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00

Za + Franciszka Czagan, żonę Irenę, dziadków Józefa i Wiktorię Czagan, Jana i Magdalenę Janik oraz ++ z rodziny.

18.00

Za + mamę i żonę Dorotę Cygan we wspomnienie urodzin.

17.00

BRADA: W intencji Anny z okazji 50. rocznicy urodzin.

WTOREK 01 – 10 – 2019
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

08.15

Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

08.15

Za + męża Stanisława Kliś, ++ rodziców z obu stron, siostrę Małgorzatę oraz 5 szwagrów.

18.00

Dz.bł. w intencji rodziny Anderka z prośbą o Bożą opiekę z błogosławieństwem dla całej rodziny.

18.00

Za ++ Marię i Franciszka Rogier oraz  ++ z rodzin Przybyła – Klose.

17.00

BRADA: W intencji Jacka i Gabrieli.

ŚRODA 02 – 10 - 2019 
Wspomnienie św. Aniołów Stróżów

08.15

Za ++ zalecanych.

08.15

Za + Edwarda Giel, żonę Teresę, ich rodziców, rodzeństwo oraz ++ z rodzin Giel – Siewior.

18.00

Do Bożego Miłosierdzia za śp. syna i brata Bartosza Polaka w 2. rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego w Królestwie Bożym oraz za wszystkich ++ z rodziny Polak – Brożek – Bula.

18.00

Za ++ Helenę i Emila Ratka, zięcia, wnuków oraz ++ rodziców z obu stron.

17.00

BRADA: W intencji Jacka i Gabrieli.

CZWARTEK 03 – 10 – 2019

08.15

W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii.

18.00

Za + żonę Helenę Witkowską oraz ++ z rodzin Charupa – Witkowski – Olik – Lisowski.

18.00

Za + Łucję Figielek – od sąsiadów z ulic 1 Maja, Tulipanów i Fiołkowej oraz wszystkich ++ sąsiadów.

18.00

Za + Rutę Dragon – od rodziny Skowronek z Siemianowic Śląskich.

17.00

BRADA: W intencji Marty z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

PIĄTEK 04 – 10 – 2019 
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

08.15

W intencji wynagradzającej Sercu Jezusa i w intencji rodzin naszej parafii.

13.00

Ślub rzymski: Tomasz Lach – Magdalena Strecker.

18.00

Msza szkolna w intencji dzieci Wczesno i I Komunijnych. 

19.00

Msza św. młodzieżowa 

 17.00

 BRADA: Za rodziny.

SOBOTA 05 – 10 – 2019
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

08.15

W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji członków Żywego Różańca.

13.30

Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Św. w intencji Józefa Hajduk w 80. rocznicę urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/.

17.00

W pewnej intencji.

17.00

Za + męża Bernarda Szwan we wspomnienie urodzin oraz 4. rocz. śmierci i wszystkich ++ z rodzin Szwan – Kucharski.

17.00

BRADA: Za ++ Jadwigę i Pawła Ryguła, ich rodziców i zięcia Antoniego.

NIEDZIELA 06 – 10 – 2019 
27. Niedziela Zwykła

07.00

Za + syna Łukasza Olszewskiego – od rodziców.

08.30

Dz.bł. przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Św. w pewnej intencji z okazji urodzin z błogosławieństwem dla całej rodziny.

10.00

Za + Urszulę Kotas oraz Krystynę Hanusek – od sąsiadów z ul Parkowej 2 oraz za wszystkich ++ z tego bloku.

11.30

SUMA ODPUSTOWA

15.00

Za + męża Franciszka Słota we wspomnienie urodzin, ++ rodziców z obu stron oraz ++ z rodzin Słota – Hapeta – Ucka.

17.00

Za + żonę Barbarę Janus we wspomnienie urodzin oraz ++ z rodzin z obu stron.

09.00

BRADA: Za + Gerharda Pander oraz Helenę i Henryka Mincer.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.