Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 10 - 03 - 2019
I Niedziela Wielkiego Postu

07.00

W int. parafian.

08.30

Za + męża Jerzego Sulejczak na pamiątkę urodzin ++ z rodzin z obu stron.

10.00

Za + Stefana Ulatowskiego i wszystkich ++ z ul. Kąty i Młyńskiej – od sąsiadów.

11.30

Za + męża Zygmunta Paździor w 3. rocznicę śmierci ++ teściów Stefana i Praksedę, szwagra Andrzeja, ojca Wiktora braci Mirosława i Ryszarda Loska.

15.00

Za + Mariana Mrożek – od szefostwa córki Moniki wraz z koleżankami z pracy.

17.00

Za + Małgorzatę Moś we wspomnienie urodzin ++ rodziców, dziadków i ++ z rodziny.

09.00

BRADA: Za + męża Józefa Braszczoka w rocznicę śmierci i jego rodziców.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 11 - 03 - 2019

08.15

Dz. bł. w int. pewnej rodziny o zdrowie duchowe, psychiczne, umocnienie wiary, Bożą opiekę i błogosł. dla członków tej rodziny.

18.00

Za + syna Dariusza Szczot w 1. rocznicę śmierci i we wspomnienie urodzin ++ rodziców.

18.00

Za + Rozalię Jarek – od rodziny Stopiaków z Bystrej Podhalańskiej.

17.00

BRADA: W intencji Krystyny Widuch z okazji urodzin.

WTOREK 12 - 03 - 2019

08.15

Za + Helenę Zawisza – od rodziny Buliszaków z Muszyny.

18.00

Za + Wandę we wspomnienie 93. rocznicy urodzin.

18.00

Za + Jerzego Penkala – od kolegów i koleżanek z klasy z Mościsk.

18.00

Za + Bogdana Sarzyńskiego – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej.

17.00

BRADA: Za zmarłych zalecanych.

ŚRODA 13 - 03 - 2019

08.15

Msza św. fatimska o pokój i nawrócenie grzeszników.

18.00

Za + męża, ojca i dziadka Stefana Parzyszek w 1. rocznicę śmierci, syna Zbigniewa ++ rodziców, rodzeństwo, 5 szwagrów ++ z pokr. z obu stron.

18.00

Za + Helenę Zawisza – od współlokatorów z ul. Chopina 12.

17.00

BRADA: Za + Eugenie Spula w 2. rocznicę śmierci, męża Reinholda, córkę Teresę ++ z rodzin Ficek – Spula – Śmietana.

CZWARTEK 14 - 03 - 2019

08.15

Za + Romana Pluta – od sąsiadów z ul. Kwiatowej i 1. Maja.

18.00

Za + Irenę Przybyło i wszystkich ++z ul. Dworcowej 21 – od współlokatorów.

18.00

Za + Juliannę Janus w 3. rocznicę śmierci++ rodziców, rodzeństwo ++ z rodzin Janus – Pietrzak.

17.00

BRADA: W intencji Andrzeja z okazji urodzin.

PIĄTEK 15 - 03 - 2019

08.15

Za + Rafała Pukocza i wszystkich ++ z ul. Sienkiewicza – od sąsiadów.

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia.

16.30

Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15

Droga Krzyżowa

18.00

W intencji Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej.

18.00

Za śp. żonę Cecylię Jargon w 3. rocznicę śmierci ++ rodziców – od męża, dzieci i wnuków.

17.00

BRADA: Za ++ braci Ks. Andrzeja i Janusza Bujara we wspomnienie urodzin.

SOBOTA 16 – 03 – 2019

08.15

Za + Feliksa Maślanka – od siostry Jadwigi z mężem.

11.00

Za wstaw. św. Józefa w int. małżonków z indywidualnym błogosławieństwem – zapraszają „Białe Misie”.

17.00

Za + ojca Michała Miodek, mamę Janinę, syna Eugeniusza, brata, siostrę ++ rodz. z obu stron ++ z rodzin Miodek – Szczypek.

17.00

BRADA: Za ++ Anielę Senczek, Hildegardę Kempa, Bolesława Domogała, Martę i Władysława Miazgowicz.

NIEDZIELA 17 - 03 - 2019
II Niedziela Wielkiego Postu

07.00

W int. parafian.

08.30

Dz. bł. w int. jubilatki Krystyny z okazji 50. rocznicy urodzin jako podziękowanie za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosł. dla rodziny/TD/.

10.00

Za + Kazimierę Kowalczyk w 1. rocznicę śmierci, męża ++ z rodzin Kowalczyk – Maicher, sąsiadów i znajomych.

11.30

15.00

Do Bożej Op. w int. Krystyny Moroń w 50. rocznicę urodzin jako wyraz wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej na kolejne lata życia z błogosł. dla całej rodziny/TD/ modlitwę za + mamę i brata/.

17.00

Za + męża Kazimierza Bieniek w kolejną rocznicę śmierci ++ rodz. z obu stron, syna Ryszarda ++ z rodzin Bieniek – Kardas – Ryszkowski.

09.00

BRADA: Za + Helenę Mincer we wspomnienie urodzin.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.