Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA 25 – 08 – 2019
21. Niedziela Zwykła

07.00

Za + żonę Teresę Wiatrowską w 2. rocznicę śmierci ++ teściów, ojca, szwagrów i szwagierki.

08.30

Za + męża Tadeusza Śnieżek w 1. rocznicę śmierci ++ rodziców z obu stron.

10.00

Msza św. dziękczynna za posługę w naszej parafii ks. Andrzeja Kumora
i ks. Mirosława Banasia.

11.30

Za ++ Urszulę i Tadeusza Kurek ich córkę Danutę Lelito.

15.00

W intencji Lidii i Krzysztofa w Bogu wiadomej sprawie.

17.00

ROCZKI: Wiktor Skoczykłoda, Kamila Szczypiórkowska, Tymoteusz Kretosz.

09.00

BRADA: W intencji Adopcji dziecka poczętego.  

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 26 – 08 – 2019
Uroczystość NMP Częstochowskiej

08.15

Za śp. mamę Grażynę Kojacz w 4. rocznicę śmierci ++ z rodziny Kojacz – Rzepka

18.00

Za ++ Emilię i Franciszka Glinkowski.

17.00

BRADA: Za + brata Janusza Bujar w 1. rocznicę śmierci.

WTOREK 27 – 08 – 2019 św. Moniki

08.15

Za + Cecylię Szczyrba i wszystkich ++ z ul. Wiejskiej – od sąsiadów.

18.00

Za + mamę Marię Suliga w 5. rocznicę śmierci, ojca Franciszka, Erwina Czempa ++ dziadków z obu stron.

17.00

BRADA: Dz. bł. w int. Moniki i Piotra z okazji 14. rocznicy ślubu.

ŚRODA 28 – 08 - 2019 św. Augustyna

08.15

Za + mamę Janinę Kawatyszyn w 6. rocznicę śmierci, ojca Teodora, siostry Zofię i Annę oraz ++ z rodziny.

18.00

Za parafian zmarłych w m-cu lipcu: Krystyna Bortel, Piotr Mucha, Waldemar Świątecki, Łucja Olszówka, Wiktor Wita, Edward Iciaszczyk, Stefan Kulawik, Kazimierz Deja, Danuta Wałaska, Cecylia Szczyrba, Alina Ambrożejczyk, Łucja Figielek.

17.00

BRADA: Dz. bł. w int. Ireny i Jerzego z okazji urodzin.

CZWARTEK 29 – 08 – 2019
wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

8.15

Za + Rutę Dragon – od współlokatorów z ul. Prusa 1d.

18.00

Dz. bł. w int. małżonków Marii i Sebastiana Micek w 4. rocznicę ślubu z prośbą o Bożą opiekę na kolejne wspólne lata życia z błogosł. dla dzieci i rodziny.

17.00

BRADA: Za ++ rodz. Eugenię i Reinholda Spula, Gertrudę i Waltra Ficek, siostrę Teresę ++ z rodziny Śmietana.

PIĄTEK 30 – 08 – 2019

08.15

Za + Rutę Dragon – od Anny i Zenona Habdas z Krzyżowej.

18.00

Za + męża i ojca Jana Błasiak w 8. rocznicę śmierci jego siostrę Elżbietę ++ rodz. z obu stron.

18.00

Za + mamę Małgorzatę Pacha, męża Henryka++ z rodziny.

17.00

BRADA: O zdrowie i zgodę w rodzinie Wojsz.

SOBOTA 31 – 08 – 2019

08.15

Za ++ członków Żywego Różańca.

13.00

Do Bożej Op. przez wstaw. naszej patronki Matki Bożej Królowej Różańca Św. w int. małżonków Stanisławy i Gotharda Braszczok jako podziękowanie Bogu za 60. wspólnie przeżytych lat z prośbą o łaskę zdrowia, dalszą Bożą opiekę z błogosławieństwem dla syna, synowej, wnuków i prawnuków/TD/.

17.00

CHRZTY: Paweł Marcisz, Igor Smelczysz, Łucja Kuś, Emilia Kołakowska.

17.00

BRADA: Dz. bł. w int. małżonków Elżbiety i Bogdana Gizdoń oraz za ++ z rodziny.

NIEDZIELA 01 – 09 – 2019
22. Niedziela Zwykła

07.00

Za + Jadwigę Kamską.

08.30

Za + mamę Marię Węgrzynowską w 3. rocznicę śmierci, męża Jana oraz ++ z rodzin z obu stron.

10.00

Dziękczynna za plony ziemi.

11.30

Za + Alojzego Cieluchowskiego w 10. r. śmierci, żonę Marię, Roberta Otrębę ++ z rodziny, dusze w czyśćcu.

15.00

Za + Bernarda Brauer, żonę Wandę ++ rodziców.

17.00

Za + syna Łukasza Wardach jego brata i wszystkich ++ z rodziny.

09.00

BRADA: Za + Bronisławę Byczek.

11.00

BRADA: W intencji wszystkich uczestniczących we Mszy św.