Menu

W niedzielę Chrztu Pańskiego, na zakończenie okresu Bożego Narodzenia w kościele, wspólnota Dzieci Maryi przygotowała niespodziankę dla uczestników Mszy świętej o godz. 11.30. Właśnie wtedy odbyła się premiera przygotowanego przez dzieci przedstawienia pt. "Magia świąt!". Strojenie miejskiej choinki pokazało co jest najważniejsze w święta - nie chodzi o bogato zastawiony stół, świąteczne stroje, pieniądze, prezenty, ale przede wszystkim o radość z przyjścia na świat Bożej Dzieciny, która niesie z sobą przesłanie o miłości i pokoju!

Za nami wyjątkowy koncert świąteczny Zespółu Logos pt. "Słowo z Betlejem", który odbył się 5 stycznia 2019r. w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach. Ten niezwykły wieczór pozostanie na długo w pamięci! W imieniu Zespółu Logos dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne kolędowanie! Szczególnie dziękujemy władzom miasta Łaziska Górne, dyrekcji i pracownikom MDK i kapłanom! Niech Słowo z Betlejem - Dobra Nowina, przemienia nasze życie i wprowadza w naszą codzienność radość i pokój!

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Logos pt. "Słowo z Betlejem" już w sobotę 5 stycznia o godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych. To już drugi ich koncert po wielkanocnym uwielbieniu wszechmocnego Boga "Logos zwycięża!". Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w koncercie! 

A tutaj link do wydarzenia na Facebooku :)

https://www.facebook.com/events/217821625809814/

Buon Natale 09.jpg

"Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką...:
dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel..." (Łk 2,10-11)

 Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy sobie, aby Pan rodził się w naszych sercach. Niech pozwoli nam rozpoznawać swoją obecność w każdym napotkanym człowieku, niech umocni nas Swoją łaską i obdarzy pokojem, byśmy mogli rozdawać Go wszędzie tam, gdzie panuje smutek i zwątpienie. Niech dyskretny blask Jego przyjścia prowadzi nas przez nadchodzący rok 2019 i rozświetla naszą często niełatwą codzienność.

 

Duszpasterze Parafii MB Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych