Drukuj
Kategoria: Aktualności

Drodzy Parafianie!

Przed nami święta paschalne, największe i najważniejsze święta naszej chrześcijańskiej wiary. Ze względu na ograniczenia będziemy sprawować liturgię Wielkiego Tygodnia przy pustym kościele. Mimo to zapraszamy Was do duchowej jedności i uczestnictwa w modlitwie poprzez Internet. Na pewno zabraknie nam pięknych celebracji liturgicznych, w umiłowanym parafialnym kościele, jednak nie mamy wątpliwości, że Zmartwychwstały Jezus będzie z nami. Pragniemy zatem stworzyć – mimo wszystko - wspólnotę ludzi wierzących…

NIEDZIELA PALMOWA

WIELKI PONIEDZIAŁEK

WIELKI WTOREK

WIELKA ŚRODA

WIELKI CZWARTEK

Eucharystia jest dziękczynieniem. We wspólnocie rodzinnej znajdźmy chwilę na to, aby podziękować sobie nawzajem za siebie.

WIELKI PIĄTEK

Dzisiaj wpatrujemy się w Krzyż Chrystusa, na którym rozlewa się Miłość. Przeprośmy się dziś nawzajem za różnego rodzaju przykrości, które sobie wyrządziliśmy.

WIELKA SOBOTA

NIEDZIELA WIELKANOCNA

To będzie trudny czas. Święta Wielkiej Nocy bez uczestnictwa w liturgii. Niech wasze domy staną się świątyniami, w których Jezus Zmartwychwstanie! Jesteśmy z wami. Modlimy się za Was i razem z Wami. Wierzymy, że niedługo minie to trudne doświadczenie i spotkamy się w naszym kościele, radując się swoją obecnością i bliskością. Póki co, zróbmy wszystko, abyśmy prawdziwie doświadczyli ZMARTWYCHWSTAŁEGO.

Duszpasterze z Łazisk Górnych