Menu

Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy już w niedzielę 4 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z planem odwiedzin.

 PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2018/2019

ROZPOCZĘCIE KOLĘDY W SOBOTY OD GODZ. 1300, W NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD GODZ. 1400 ZAŚ W TYGODNIU OD GODZ. 1530KOLĘDA ROZPOCZYNA SIĘ OD NAJNIŻSZYCH NUMERÓW DOMÓW PRAWATNYCH I BLOKÓW NA POSZCZEGÓLNYCH ULICACH (CHYBA, ŻE ZAZNACZONO INACZEJ), ZAŚ W BLOKACH OD DOŁU KAŻDEJ KLATKI POCZĄWSZY OD PIERWSZEJ KLATKI.

 4 listopada 
 niedziela, godz. 1400

I. Dworcowa 5 – 9, 4, 6
II. Dworcowa 45, 45a

 9 listopada
 piątek, godz. 1530

I. Dworcowa 14
II. Dworcowa 22, 28
III. Dworcowa 47, 47a

 10 listopada
 sobota, godz. 1300

I. Dworcowa 34
II. Dworcowa 59

 11 listopada
 niedziela, godz. 1400

I. Dworcowa 55, 57

 16 listopada
 piątek, godz. 1530

I. Dworcowa 51, 53
II. Dworcowa 21 - 43

 17 listopada
 sobota, godz. 1300

I. Orzeska 1 -57
II. Orzeska 4 - 18
III. Dworcowa 36

 18 listopada 
 niedziela, godz. 1400

I. Energetyków 7, 11
II. Energetyków 8

 23 listopada
 piątek, godz. 1530 

I. Dworcowa 30, 32
II. Dworcowa 12a, b, c
III. Dworcowa 12d, e

 24 listopada
 sobota, godz. 1300

I. Wąska, Okrężna, Górna
II. 1 Maja 1 - 55
III. Starowiejska, Szybowa

 25 listopada 
 niedziela, godz. 1400

I. Energetyków 13, 15
II. Energetyków 10

 30 listopada 
 piątek, godz. 1530

I. Dworcowa 26
II. Energetyków 1
III. Energetyków 2

 1 grudnia
 sobota, godz. 1300

I. Ogrodowa 42, 44, 46
II. Ogrodowa 38, 40
III. Torowa

 2 grudnia 
 niedziela, godz. 1400

I. Energetyków 4
II. Energetyków 6

 7 grudnia
 piątek, godz. 1530

I. Kieszki (parzyste)
II. Kieszki (nieparzyste)

 8 grudnia 
 sobota, godz. 1300

I. Orzeska 24 - 52
II. Orzeska 54 - 110
III. Orzeska 69 - 105

 9 grudnia
 niedziela, godz. 1400

I. Kwiatowa 2 - 56
II. Kwiatowa 1 - 45

 14 grudnia 
 piątek, godz. 1530

I. Energetyków 3
II. Energetyków 9

 15 grudnia 
 sobota, godz. 1300

I. Radosna 2 - 52
II. Cieszyńska 3 – 17a

 16 grudnia 
 niedziela, godz. 14.00

I. Parkowa 1, 3
II. Parkowa 2

 21 grudnia 
 piątek, godz. 1530

I. Cieszyńska 2 - 20
II. Cieszyńska 20a – 28 i 25 - 45
III. Cieszyńska 34 - 56

 27 grudnia 
 czwartek, godz. 1530

I. 1 Maja 2 - 28
II. Mickiewicza 12, Ogrodowa 34, 36
III. Ogrodowa 49a, b, c

 28 grudnia 
 piątek, godz. 1530

I. Ogrodowa 45a, b, c
II. Ogrodowa 45d, e, f
III. Ogrodowa 45g, h

 29 grudnia 
 sobota, godz. 1300

I. Dworcowa 18, 20
II. Waryńskiego, Działkowców
III. Łazy

 30 grudnia 
 niedziela, godz. 1400

I. Bratków, Fiołków, Astrów
II. Wyzwolenia 1 - 10

 2 stycznia
 środa, godz. 1530

I. Wyzwolenia 11 - 24
II. Spokojna, Wiosenna 
III. Zielona

 3 stycznia 
 czwartek, godz. 1530

I. Pszczelna, Paprotna
II. Kąty 1b – 16, Cegielniana

 4 stycznia
 piatek, godz. 1530

I. Mickiewicza 2, 4
II. Mickiewicza 6, 8

 5 stycznia
 sobota, godz. 1300

I. Mickiewicza 10
II. Mickiewicza 1, 5
III. Zakątek, Hutnicza

 6 stycznia
 niedziela, godz. 1400

I. Mickiewicza 3
II. Mickiewicza 7

 7 stycznia
 poniedziałek, godz. 1530

I. Kolejowa 1 - 14
II. Kąty 11 – 24f

 8 stycznia
 wtorek, godz. 1530

I. Kolejowa 33 – 15, Prądna, Miodowa
II. Gostyńska
III. Skowronków, Zawadzkiego

 9 stycznia
 środa, godz. 1530

I. Ogrodowa 51 - 97
II. Św. Jana Pawła II 24 - 30

 10 stycznia
 czwartek, godz. 1530

I. Szarotki 2, 4a
II. Szarotki 4b, 6

 11 stycznia
 piątek, godz. 1530

I. Św. Jana Pawła II 14 - 22
II. Św. Jana Pawła II 11 – 27b
III. Św. Jana Pawła II 1b, 1c

 12 stycznia
 sobota, godz. 1300

I. Wiejska
II. Słowików, Miarki

 13 stycznia
 niedziela, godz. 1400

I. Chopina 2, 4, 6
II. Chopina 13, 17

 14 stycznia
 poniedziałek, godz. 1530

I. Chopina 7, 9, 10, 11, 12
II. Chopina 14
III. Ks. Szwedy

 15 stycznia
 wtorek, godz. 1530

I. Brada 1 - 43
II. Brada 2a - 38
III. Łączna

 16 stycznia
 środa, godz. 1530

I. Bukowa
II. Konwalii, Różana

 17 stycznia
 czwartek, godz. 1530

I. Centrum 1, 2
II. Centrum 3, 4

 18 stycznia
 piątek, godz. 1530

I. Centrum 6
II. Centrum 7,8

 19 stycznia
 sobota, godz. 1300

I. Centrum 5, 9
II. Bażantów, Piękna, Przyjaciół

 20 stycznia
 niedziela, godz. 1400

I. Wróblewskiego, Familijna
II. Kościelna, Cicierz

 21 stycznia
 poniedziałek, godz. 1530

I. Pocztowa 1a, 1b, 2a
II. Pocztowa 2b, 3 - 7
III. Św. Jana Pawła II 3 – 9 i 8, Poręba

 22 stycznia
 wtorek, godz. 1530

I. Przysiółki
II. Salamander, Malinowa, Rolna
III. Pl. Ratuszowy, Barlickiego, Moniuszki

 23 stycznia
 środa, godz. 1530

I. Prusa 1a, 1b
II. Prusa 1c, 1d
III. Prusa 2a, 2b

 24 stycznia
 czwartek, godz. 1530

I. Prusa 2c, 2d
II. Sienkiewicza
III. Sobieskiego 1, 3

 25 stycznia
 piątek, godz. 1530 

I. Sobieskiego 5, 7
II. Sobieskiego 9
III. Dworcowa 10, Sobieskiego 2 - 12

 26 stycznia
 sobota, godz. 1300

I. Tulipanów, Narcyzów, Goździków
II. Młyńska
III. Wyzwolenia 25 - 36

 27 stycznia
 niedziela, godz. 1300

Kolęda dodatkowa