Menu
Wizyta duszpasterska

ROZPOCZĘCIE KOLĘDY W SOBOTY OD GODZ. 1300, W NIEDZIELE I ŚWIĘTA OD GODZ. 1400, ZAŚ W TYGODNIU OD GODZ. 1500. KOLĘDA ROZPOCZYNA SIĘ OD NAJWYŻSZYCH NUMERÓW DOMÓW PRAWATNYCH I BLOKÓW NA POSZCZEGÓLNYCH ULICACH, ZAŚ W BLOKACH OD DOŁU KAŻDEJ KLATKI POCZĄWSZY OD OSTATNIEJ KLATKI.

7 listopada                   I. Centrum 9, 5

sobota, godz. 1300      II. Centrum 6

8 listopada                   I. Centrum 2, 1

niedziela, godz. 1400   II. Centrum 4, 3

                                   III. Centrum 8, 7

14 listopada                I. Orzeska 110 – 54 i Piękna

sobota, godz. 1300      II. Orzeska 105 - 69

                                   III. Orzeska 18 - 4

                                   IV. Hutnicza, Zakątek

15 listopada                I. Energetyków 11, 7

niedziela, godz. 1400   II. Astrów, Bratków, Fiołków

                                   III. Goździków, Narcyzów, Tulipanów

21 listopada                I. Cicierz, Kościelna

sobota, godz. 1300      II. Okrężna, Górna, Wąska

                                   III. Łazy

22 listopada                I. Młyńska 29 – 1a

niedziela, godz. 1400   II. Kąty 24f - 11

                                   III. Cegielniana, Kąty 16 – 1b

28 listopada                I. Działkowców, Waryńskiego

sobota, godz. 1300      II. Mickiewicza 5, 1

                                   III. Mickiewicza 10

                                   IV. Wyzwolenia 36 - 25

29 listopad                  I. Mickiewicza 3

niedziela, godz. 1400   II. Mickiewicza 7

                                   III. Wiejska

5 grudnia                    I. Gostyńska 22a - 6

sobota, godz. 1300      II. Dworcowa 20, 18

                                   III. Miarki, Sawickiej

6 grudnia                    I. Paprotna, Pszczelna

niedziela, godz. 1400   II. Kolejowa 33 – 15, Prądna, Miodowa

                                   III. Kolejowa 14 - 1

12 grudnia                  I. Chopina 6, 4, 2

sobota, godz. 1300      II. Chopina 17, 13

13 grudnia                  I. Świerczewskiego 1c, 1b

niedziela, godz. 1400   II. Świerczewskiego 22 - 14

                                   III. Świerczewskiego 30 - 24

27 grudnia                  I. Sobieskiego 3, 1

niedziela, godz. 1400   II. Sobieskiego 7, 5

                                   III. Parkowa 3, 1

28 grudnia                  I. Parkowa 2

poniedz., godz. 1500   II. Pocztowa 7 - 3, Pocztowa 2b

                                   III. Pocztowa 2a, 1b, 1a

                                   IV. Poręba, Świerczewskiego 9 – 3 i 8

29 grudnia                  I. Chopina 14

wtorek, godz. 1500      II. Chopina 12, 11, 10, 9, 7

                                   III. Łączna

30 grudnia                  I. Bukowa

środa, godz. 1500        II. Świerczewskiego 27b – 11

                                   III. Zielona

                                   IV. Wiosenna, Spokojna

2 stycznia                   I. Orzeska 57 - 1

sobota, godz. 1300      II. Orzeska 52 - 24

                                   III. Fornalskiej, Wróblewskiego

                                   IV. 1 Maja 28 - 2

3 stycznia                   I. Kwiatowa 45 - 1

niedziela, godz. 1400   II. Kwiatowa 56 - 2

                                   III. Przysiółki, Ks. Szwedy

4 stycznia                   I. Moniuszki, Barlickiego, Pl. Ratuszowy

poniedz., godz. 1500   II. Brada 43 - 1

                                   III. Brada 38 – 2a

5 stycznia                   I. Dworcowa 14

wtorek, godz. 1500      II. Dworcowa 28, 22

                                   III. Dworcowa 47a, 47

6 stycznia                   I. Rolna, Malinowa, Salamander

środa, godz. 1500        II. Mickiewicza 4, 2

                                   III. Mickiewicza 8, 6

7 stycznia                   I. Dworcowa 53, 51

czwartek, godz. 1500  II. Dworcowa 57, 55

                                   III. Dworcowa 45a, 26

                                   IV. Dworcowa 36

8 stycznia                   I. Dworcowa 43 - 21

piątek, godz. 1500       II. Dworcowa 32, 30

                                   III. Dworcowa 12c, b, a

9 stycznia                   I. Ogrodowa 40, 38

sobota, godz. 1300      II. Ogrodowa 46, 44, 42

                                   III. Dworcowa 12 e, d

10 stycznia                 I. Wyzwolenia 10 - 1

niedziela, godz. 1400   II. Wyzwolenia 24 - 11

                                   III. Ogrodowa 36, 34, Mickiewicza 12

11 stycznia                 I. Ogrodowa 45c, b, a

poniedz., godz. 1500   II. Ogrodowa 45f, e, d

                                   III. Ogrodowa 45h, g

                                   IV. Ogrodowa 49c, b, a

12 stycznia                 I. Ogrodowa 97 - 51

wtorek, godz. 1500      II. Szarotki 4a, 2

                                   III. Szarotki 6, 4b

13 stycznia                 I. Cieszyńska 20 - 2

środa, godz. 1500        II. Cieszyńska 17a - 3

                                   III. Cieszyńska 56 - 34

                                   IV. Cieszyńska 28 – 20a i 45 - 25

14 stycznia                 I. Torowa

czwartek, godz. 1500  II. Różana, Konwalii

                                   III. Szybowa, Starowiejska

15 stycznia                 I.Kieszki (parzyste)

piątek, godz. 1500       II. Kieszki (nieparzyste)

                                   III. Sobieskiego 9

16 stycznia                 I. Dworcowa 6, 4, Dworcowa 9 - 5

sobota, godz. 1300      II. Dworcowa 45

                                   III. Dworcowa 34

                                   IV. Dworcowa 59

17 stycznia                 I. Zawadzkiego, Marchlewskiego

niedziela, godz. 1400   II. 1Maja 55 - 1

                                   III. Radosna 52 - 2

18 stycznia                 I. Prusa 1b, 1a

poniedz., godz. 1500   II. Prusa 1d, 1c

                                   III. Prusa 2b, 2a

                                   IV. Prusa 2d, 2c

19 stycznia                    I. Energetyków 1

wtorek, godz. 1500       II. Energetyków 2

                                   III. Energetyków 3

20 stycznia                 I. Energetyków 4

środa, godz. 1500        II. Energetyków 6

                                   III. Energetyków 8

21 stycznia                 I. Energetyków 9

czwartek, godz. 1500  II. Energetyków 10

                                   III. Energetyków 15, 13

22 stycznia                 I.Sienkiewicza

piątek, godz. 1500       II. Sobieskiego 12 – 2, Dworcowa 10

24 stycznia                 Kolęda dodatkowa

niedziela, godz. 1400