Menu
 1. Dziś  uroczystość  Trójcy Przenajświętszej. O godz. 13.00 w kościele dzień skupienia dla Narzeczonych a o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 2. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie jednak Mszy św. o godz. 10.00 oraz nabożeństwa popołudniowego. O godz. 8.30 Mszę św. w int. wszystkich parafian odprawimy w naszym kościele a następnie przejdziemy z procesją do czterech ołtarzy i zakończymy uroczystość w kościele parafialnym. Zapraszamy do udziału wszystkich Parafian a szczególnie poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych i dzieci sypiące kwiaty.
 1. Od piątku 16 czerwca do czwartku 22 czerwca o godz. 17.30 i w sobotę o 16.30 będziemy odprawiać nabożeństwo eucharystyczne w ramach oktawy Bożego Ciała na które zapraszamy również dzieci sypiące kwiaty.
 1. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 1. W sobotę wspominamy św. Brata Alberta, patrona Kaplicy na Bradzie. Z tej racji zapraszamy na uroczystą Mszę św.  w intencji mieszkańców Brady o godz. 19.00  oraz na Apel Jasnogórski o godz. 21.00 kończący tę uroczystość.
 1. Zgodnie z decyzją Ks. Arcybiskupa w przyszłą niedzielę odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Głosy można będzie oddać po każdej Mszy św. Prosimy Parafian o zapoznanie się z listą osób kandydujących do tego gremium dostępną w gablotkach a także w gazetce parafialnej. Zachęcamy także do licznego udziału w głosowaniu. Przy okazji pragniemy – jako duszpasterze i cała wspólnota parafialna – serdecznie podziękować członkom mijającej kadencji za ich zaangażowanie i pracę dla dobra naszej Parafii
 1. W ramach obchodów 100 rocznicy objawień fatimskich zapraszamy na Mszę św. we wtorek 13 czerwca o godz. 18.00 oraz na czuwanie fatimskie podczas którego odbędzie się procesja różańcowa. Prosimy o zabranie świec.

8    Pozostałe szczególne Msze św. w tygodniu;
-  PIĄTEK godz. 18.00 w int. Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
-  SOBOTA godz. 8.15  w int. członków III Zakonu Franciszkańskiego
godz. 11.00 w int. ojców niepełnosprawnych dzieci, zapraszają „Białe Misie”
-  NIEDZIELA godz. 15.00 w int. małżonków obchodzących kolejną rocznicę ślubu, dane osobowe można składać w kancelarii lub zakrystii.

 1. Przed Mszą św. wieczorną, litania do Serca Pana Jezusa i modlitwa różańcowa, którą prowadzi Róża 6 i 38 /p.Wojtyczka i p. Motyka/ od następnego tygodnia Róża 20.

 2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Wydział Teologiczny UŚ. Kolekta przyszłej niedzieli na nasze cele parafialne.
 1. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie do Klubu Czytelnika w najbliższy poniedziałek o godz. 16.00.
 1. W przyszłą niedzielę Apel Jasnogórski, prowadzi Zespół Charytatywny.
 1. Duszpasterze składają  serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu parafialnego. Dziękujemy szczególnie „sztabowi festynu” pod kierownictwem ks. Adriana, grupom parafialnym, sponsorom, ofiarodawcom, występującym artystom oraz licznie przybyłym parafianom i gościom. Msza św. w int. wszystkich ofiarodawców,  sponsorów i zaangażowanych w organizację festynu  odbędzie się w  czwartek 22 czerwca o godz. 18.00.   
 1. Przyjmujemy jeszcze zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy oraz na nocne czuwanie z 29  na 30 czerwca na zakończenie pielgrzymki.      
 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”