Menu
 1. Dziś w 2 Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. O godz. 16.00 zapraszamy na uroczyste nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz o 20.30 na Apel Jasnogórski. Od tej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

 2. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie kleryków naszego Seminarium Duchownego, którzy będą głosić Słowo Boże i prosić o dar materialny na potrzeby Seminarium.

 3. W liturgii tego tygodnia w poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, we wtorek święto św. Marka Ewangelisty a w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej.

 4. 4    Szczególne Msze św. w tygodniu;
  -  PONIEDZIAŁEK godz. 17.00 w Kaplicy na Bradzie w int. czcicieli św. Ojca Pio
  -  ŚRODA godz. 18.00  za wszystkich zmarłych parafian w m-cu marcu
  -  CZWARTEK godz. 16.30  Msza św. szkolna
  -  PIĄTEK godz. 18.00 w int. Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
  -  SOBOTA godz. 8.15 za ++ członków Żywego Różańca
  godz. 17.00  Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego, nauki dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w salce katech.
  -  NIEDZIELA godz. 17.00 w int. rocznych dzieci.

 5. Modlitwę różańcową prowadzi Róża 17/p. Bepko/. Od przyszłego poniedziałku rozpoczynamy miesiąc maj. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych: od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 i w sobotę o godz. 16.30.

 6. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby Śląskiego Seminarium Duchownego. Kolekta przyszłej niedzieli na nasze cele parafialne.

 7. Chorych i osoby starsze z posługą sakramentalną odwiedzimy w najbliższą sobotę po Mszy św. porannej. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 8. Liderów Grup Parafialnych zapraszamy w najbliższy wtorek na spotkanie o godz. 18.45 w sprawie organizacji tegorocznego festynu parafialnego.

 9. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Turzy Śląskiej w dniu 1 maja. Wyjazd o godz. 8.45 obok sklepu ”Znicz”.Zapłata w autobusie. Szczegóły w gablotce.

 10. Do końca kwietnia przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do drewnianych kościółków Diecezji Gliwickiej, którą organizujemy w dniu 6 maja.
   
 11. Spotkanie organizacyjne uczestników parafialnej pielgrzymki do Andaluzji odbędzie się w środę 10 maja o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

 12. 12. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”