Menu

Pogrzeby

NIEDZIELA   13 – 03 – 2016   5 Niedziela Wielkiego Postu.

7.00 W intencji parafian.
8.30 W intencji czcicieli MB Fatimskiej.
10.00 Za ++ Joannę i Jakuba Szmajduch, 3 córki, 3 zięciów, syna Jana ++ z rodziny Szmajduch – Winkler.
11.30 Za + Anielę Pieczykolan we wspomnienie 100 r. urodzin, męża Franciszka oraz ++ z rodziny.
15.00 Za + męża i ojca Kazimierza Bieniek w 4 r. śmierci, syna Ryszarda oraz ++ rodz. z obu stron.
17.00 Za ++ Teresę i Józefa Muras i ++ z rodzin z obu stron oraz siostrę Czesławę Marcińczak.
9.00 BRADA; Za + Józefa Braszczoka w r. śmierci i ++ rodziców.
10.30 BRADA; Dz. bł. w int. Wiktorii w 16 r. urodzin i o Boże błogosł. dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK   14 – 03 – 2016

8.15 Za + Jerzego Widuch w 30 dzień po śmierci ++ rodziców, teściów, brata i szwagierki.
16.00  
18.00 Za + Jana Świątek – od współlokatorów z ul. Energetyków 15 – 13 – 11.
18.00 Za + Helenę Gaik – od współlokatorów z ul. Prusa 1a i wszystkich ++ z tej klatki
17.00 BRADA; Za + Teresę Spula, ojca Reinholda, Waltra i Gertrudę Ficek ++ z rodziny Śmietana – Spula – Ficek.

WTOREK   15 – 03 – 2016

8.15 Za + Krystynę Koprianiuk – Piersiak w 1 rocznicę śmierci ++ mężów i ++ z rodziny.
16.00  
18.00 Za + męża, ojca i dziadka Jana Świątek w 30 dzień po śmierci.
18.00 Za + Henryka Kurcok – od sąsiadów z Osiedla Centrum 5.
17.00 BRADA; Za + ks. Andrzeja Bujar we wspomnienie urodzin i ++ rodziców.

ŚRODA   16 – 03 – 2016

8.15 Za + Helenę Gaik – od siostrzenicy Bożeny Pławeckiej z rodziną.
16.00  
18.00 Do Bożego Miłosierdzia za śp. mamę Marię Wrona na pamiątkę 95 r. urodzin i ojca Franciszka w kolejną rocznicę śmierci.
18.00 Za + Stefana Sobczyk w 30 dzień po śmierci i wszystkich ++ z rodziny.
17.00

BRADA: O zdrowie dla Jolanty.

CZWARTEK  17 – 03 – 2016

8.15 Za ++ Mieczysława i Helenę Kuźma – od współlokatorów z Os. Cenrtum 2.
17.00 Msza szkolna; Za + męża Janusza/Otto/ Hrubesz w 1 rocznicę śmierci.
18.00 Za + męża Ryszarda Baron w 3 r. śmierci ++ rodziców i pokrew. z obu stron.
17.00 BRADA; Za + Krystiana Gruchlik w 9 r. śmierci, rodziców Monikę i Jana oraz bratową Marię.

PIĄTEK   18 – 03 – 2016

8.15 Za + Rozalię Spora, męża Stanisława ++ rodz. z obu stron i ++ z pokrew.
18.00 W intencji Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej.
18.00 Za ++ Karola Marszałek i jego żony Władysławę i Marię.
17.00 BRADA; Dz. bł. w intencji Dominika Ksiądz w 18 r. urodzin.

SOBOTA   19  – 03 – 2016   uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP

8.15 W int. członków III Zakonu Franciszkańskiego.
8.15 O Boże błogosł. za wstaw. św. Józefa dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci/modlitwa za ++ członków/.
11.00 Za wstaw. św. Józefa w int. wszystkich narzeczonych i małżeństwa z indywidualnym błogosł. – zapraszają „Białe Misie”.
17.00 CHRZTY; Kuba Popławski, Paulina Marczinek, Oliwier Telejko.
  Roczek; Jakub Ćwikła.
16.00 BRADA; Do Bożej Op. w int. Jakuba Czempa, rodziców, chrzestnych i dziadków.

NIEDZIELA   20 – 03 – 2016    Niedziela Palmowa

7.00 W intencji parafian.
8.30 Za ++ Józefa Maicher jego syna Józefa we wspomnienie imienin, żonę Martę, synów Franciszka i Jana oraz teścia Józefa.
10.00 Za + Helenę Popończyk w 5 r. śmierci, męża Władysława, syna Romana ++ rodz. z obu stron i ++ z tych rodzin oraz + Marię i Stanisława Loska.
11.30 Za + Helenę Koziara – od szwagierki Kazimiery z rodziną.
15.00 Za + Henryka Cichos ++ rodziców Cichos – Kasza.
17.00 Za + ojca Michała Miodek w 6 r. śmierci, mamę Janinę. syna Eugeniusza, brata Henryka, siostrę Ludwikę ++ rodziców i ++ z tych rodzin/modlitwa o łaskę zdrowia dla syna Wiesława/.
9.00 BRADA; Za + męża Emiliana Porwolik ++ rodz. z obu stron.
10.30 BRADA; Za + Antoniego  ++ rodziców i teściów.