Menu

Rozpoczęcie kolędy w soboty od godz. 1300, w niedziele i święta od godz. 1400, zaś w tygodniu od godz. 1530. Kolęda rozpoczyna się od najwyższych numerów domów prywatnych i bloków na poszczególnych ulicach (chyba, że zaznaczono inaczej), zaś w blokach od dołu każdej klatki, począwszy od ostatniej klatki.


5 listopada (niedziela)
godz. 14.00
I. Mickiewicza 5 - 1
II Mickiewicza 10
III. Zawadzkiego, Skowronków
10 listopada (piątek)
godz. 15.30
I. Moniuszki, Barlickiego, Pl. Ratuszowy
II. Mickiewicza 4, 2
III. Mickiewicza 8, 6
11 listopada (sobota)
godz. 13.00
I. Chopina 6, 4, 2
II. Chopina 17, 13
III. Cicierz, Kościelna
IV. Centrum 6
12 listopada (niedziela)
godz. 14.00
I. Mickiewicza 3
II. Mickiewicza 7
17 listopada (piątek)
godz. 15.30
I. Ogrodowa 45c, b, a
II. Ogrodowa 45f, e, d
III. Ogrodowa 45h, g
18 listopada (sobota)
godz. 13.00
I. Działkowców, Waryńskiego
II. Astrów, Fiołków, Bratków
III. Goździków, Narcyzów, Tulipanów
IV. Łazy
19 listopada (niedziela)
godz. 14.00
I. Ogrodowa 36, 34, Mickiewicza 12
II. Bukowa
24 listopada (piątek)
godz. 15.30
I. Ogrodowa 49c, b, a
II. Ogrodowa 97 - 51
III. Centrum 8, 7
25 listopada (sobota)
godz. 13.00
I. Centrum 2, 1
II. Centrum 4, 3
III. Centrum 9, 5
IV. Hutnicza, Zakątek
26 listopada (niedziela)
godz. 14.00
I. Szarotki 4a,2
II. Szarotki 6, 4b
2 grudnia (sobota)
godz. 13.00
I. Gostyńska 22a - 6
II. Młyńska
III. Wiejska
IV. Wyzwolenia 36 - 25
3 grudnia (niedziela)
godz. 14.00
I. Brada 32 - 1
II. Brada 38 - 2a
8 grudnia (piątek)
godz. 15.30
I. Różana, Konwalii
II. Chopina 12, 11, 10, 9, 7
III. Chopina 14
9 grudnia (sobota)
godz. 13.00
I. Familijna, Wróblewskiego
II. Paprotna, Pszczelna
10 grudnia (niedziela)
godz. 14.00
I. Miodowa, Prądna, Kolejowa 15 - 33
II. Kolejowa 14 - 1
15 grudnia (piątek)
godz. 15.30
I. Rolna, Malinowa, Salamander
II. Przyjaciół, Piękna, Bażantów
III. Św. Jana Pawła II 30 - 24
16 grudnia (sobota)
godz. 13.00
I. Dworcowa 20, 18
II. Św. Jana Pawła II 22 - 14
III. Św. Jana Pawła II 1c, 1b
IV. Miarki, Słowików
17 grudnia (niedziela)
godz. 14.00
I. Kąty 24f - 11
II. Cegielniana, Kąty 16 - 1b
III. Łączna
27 grudnia (środa)
godz. 15.30
I. Wiosenna, Spokojna
II. Zielona
III. Kwiatowa 45 - 1
IV. Kwiatowa 2 - 56
28 grudnia (czwartek)
godz. 15.30
I. Poręba, Św. Jana Pawła II 9 - 3 i 8
II. Św. Jana Pawła II 27b - 11
III. Sobieskiego 12 - 2, Dworcowa 10
29 grudnia (piątek)
godz. 15.30
I. Parkowa 3, 1
II. Parkowa 2
III. Cieszyńska 45 - 25 i 28 - 20a
IV. Cieszyńska 20 - 2
30 grudnia (sobota)
godz. 13.00
I. Ks. Szwedy, Przysiółki
II. Sobieskiego 7, 5
III. Dworcowa 34
IV. Dworcowa 59
2 stycznia (wtorek)
godz. 15.30
I. Kieszki (parzyste)
II. Kieszki (nieparzyste)
3 stycznia (środa)
godz. 15.30
I. Cieszyńska 17a - 3
II. Cieszyńska 56 - 34
4 stycznia (czwartek)
godz. 15.30
I. Orzeska 105 - 69
II. Orzeska 52 - 24
5 stycznia (piątek)
godz. 15.30
I. Orzeska 18 - 4
II. Orzeska 110 - 54
6 stycznia (sobota)
godz. 13.00
I. Dworcowa 9 - 5, 6, 4
II. Dworcowa 45a, 45
III. Dworcowa 12e, d
7 stycznia (niedziela)
godz. 14.00
I. Dworcowa 12c, b, a
II. Orzeska 57 - 1
8 stycznia (poniedziałek)
godz. 15.30
I. Energetyków 1
II. Energetyków 3
9 stycznia (wtorek)
godz. 15.30
I. Energetyków 4
II. Energetyków 6
10 stycznia (środa)
godz. 15.30
I. Energetyków 8
II. Energetyków 9
11 stycznia (czwartek)
godz. 15.30
I. Energetyków 15, 13
II. Energetyków 10
12 stycznia (piątek)
godz. 15.30
I. Pocztowa 2a, 1b, 1a
II. Pocztowa 7 - 3, Pocztowa 2b
13 stycznia (sobota)
godz. 13.00
I. Energetyków 11, 7
II. Górna, Okrężna, Wąska
III. Szybowa, Starowiejska
14 stycznia (niedziela)
godz. 14.00
I. Ogrodowa 40, 38
II. Ogrodowa 46, 44, 42
15 stycznia (poniedziałek)
godz. 15.30
I. Energetyków 2
II. 1 Maja 28 - 2
16 stycznia (wtorek)
godz. 15.30
I. Sobieskiego 9
II. Dworcowa 47a, 47
17 stycznia (środa)
godz. 15.30
I. Prusa 1b, 1a
II. Prusa 1d, 1c
18 stycznia (czwartek)
godz. 15.30
I. Prusa 2b, 2a
II. Prusa 2d, 2c
19 stycznia (piątek)
godz. 15.30
I. Dworcowa 14
II. Dworcowa 28, 22
20 stycznia (sobota)
godz. 13.00
I. Radosna 52 - 2
II. 1 Maja 55 - 1
III. Torowa
21 stycznia (niedziela)
godz. 14.00
I. Wyzwolenia 10 - 1
II. Wyzwolenia 24 - 11
22 stycznia (poniedziałek)
godz. 15.30
I. Dworcowa 53, 51
II. Dworcowa 57, 55
23 stycznia (wtorek)
godz. 15.30
I. Dworcowa 26
II. Dworcowa 36
24 stycznia (środa)
godz. 15.30
I. Dworcowa 43 - 21
II. Dworcowa 32, 30
27 stycznia (sobota)
godz. 15.30
I. Sienkiewicza
II. Sobieskiego 3, 1
28 stycznia (niedziela)
godz. 15.30
Kolęda dodatkowa

Już w przyszły weekend uczestnicy Seminarium Odnowy Wiary trwającego w naszej parafii wezmą udział w wyjeździe ewangelizacyjnym do Skoczowa - Pogórza.

Będziemy gościć w parafii pw. NMP Królowej Polski (ul. Bielska 148 - Skoczów). Wszystkich chętnych chcących włączyć się w poszczególne punkty programu, odwiedzić naszą Wspólnotę, serdecznie zapraszamy!

Piątek 20.10.2017

19.00 – Kolacja
19.45 – Konferencja przygotowująca do Spowiedzi Świętej + Nabożeństwo Pokutne
20.15 – Czas Spowiedzi Świętej + Adoracja Najświętszego Sakramentu
21.15 – Apel Jasnogórski
* Dla chętnych – Film „Cuda z nieba”

Sobota 21.10.2017

8.00 – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w kościele
8.30 – Śniadanie
10.00 – Eucharystia
11.30 – Konferencja
12.45 – Obiad
13.30 – spotkania w grupach
14.45 – wyprawa do Skoczowa (Różaniec na Kaplicówce + czas wolny)
16.30 – Film „Chata”
18.00 – Kolacja
19.00 – Konferencja + Modlitwa wieczorna (Wieczór Uwielbienia)
21.00 – Apel Jasnogórski
*Niespodzianka

Niedziela 22.10.2017

8.00 – Jutrznia
8.30 – Śniadanie
9.30 – Konferencja
11.00 – Eucharystia
Sacrozumba :)
13.00 – Obiad
* Zakończenie

Serdecznie zapraszamy uczniów .szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w kolejnej XVII edycji Archidiecezjalnego Konkursu Literackiego organizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Katowickiej.

     Więcej informacji w dalszej części artykułu. Zapraszamy do zapoznania się z celami i regulaminem konkursu.