Menu

Spotkania odbywają się w każdy piątek
18.45 - spotkania według ustalonych grup
19.15 - konferencja
20.00 - wspólna modlitwa

Chętnych do udziału w Seminarium Odnowy Wiary prosimy o kontakt z Księdzem Adrianem.

Zapraszamy do zapoznania się ze składem grup na cotygodniowe spotkania w grupach.

 

Grupa I

Animator: Joanna Czechowska

Miejsce: salka misyjna

1. Wieczorek Elżbieta

2. Guzowska Teresa

3. Szczyrba Teresa

4. Waligóra Władysława

5. Jedliński Andrzej

6. Rogalska Justyna

7. Rogalski Dominik

8. Magdalena Pryczek

9. Kaczyńska Lidia

10. Kaczyński Witold

11. Damian Opiła

12.  Łukasz Gerzok

13. Konopka Ewa

Grupa II

Animator: Beata Karbownik

Miejsce: salka maryjkowa

1. Wilkos Aleksandra

2. Walczak Agnieszka

3. Bernat Ewa

4. Gawin Maria

5. Lapczyk Wioleta

6. Październy Agata

7. Panchyrz Daniel

8. Panchyrz Krystyna

9. Jas Iwona

10. Czechowska Aleksandra

11. Kalisz Patrycja

12. Dominik Rybok

13. Mateusz Wiśniewski

Grupa III

Animator: Magda Walczyk

Miejsce: Kawiarenka

1. Szymczak Teresa

2. Szymczak Zbigniew

3. Szroborz Maria

4. Hoszlowska Barbara

5. Wita Tadeusz

6. Drabinka Barbara

7. Rozner Gertruda

8. Ćwięk Alina

9. Ratka Mateusz

10. Cieluchowska Krystyna

11. Adrian Pieczykolan

12. Kamil Opiła

13. Anderka Ula

Grupa IV

Animator: Weronika Pilarska

Miejsce: Kawiarenka

1. Grychtoł Aleksandra

2. Kuboszek Krystyna

3. Kuboszek Tadeusz

4. Rożek Iwona

5. Pieczykolan Monika

6. Rybok Małgorzata

7. Penkala Grażyna

8. Szukalska Gizela

9. Statuch Wioletta

10. Tomczyk Izabela

11. Fraj Beata

12. Fraj Arkadiusz

13. Łukasz Czarnecki

14. Klaudiusz Zając

Grupa V

Animator: Jan Walczyk

Miejsce: pokój gościnny

1. Bednarska Zuzanna

2. Baron Liliana

3. Maroń Krzysztof

4. Hanusiak Alina

5. Błaszczyk Patrycja

6. Wrona Urszula

7. Zientek Danuta

8. Puszer Janusz

9. Zosiuk Krystian

10. Zosiuk Anna

11. Korcz Żaneta

12. Gasz Paweł

13. Pieczykolan Dawid

Grupa VI

Animator: Gabrysia Kułagowska

Miejsce: salka dolna (kuchnia)

1. Szot Czesława

2. Goliasz Marcin

3. Starzyczny Elżbieta

4. Rospond Sabina

5. Rospond Andrzej

6. Wyrobek Barbara

7. Czyż Bożena

8. Czyż Michał

9. Suda Agnieszka

10. Julia Czechowska

11. Antonina Fraj

12. Emilka Kowolik

13. Loska Jakub

Grupa VII

Animator: Marcin Pudełko

Miejsce: główna sala

1. Pudełko Edyta

2. Kopańska Łucja

3. Siwińska Bernadetta

4. Sulejczak Irena

5. Jeka Zofia

6. Krenczyk Hanna

7. Zarębska Maria

8. Wycisło Joanna

9. Pukocz Adrian

10. Ogierman Anna

Grupa VIII

Animator: Elżbieta Winkler

Miejsce: Kaplica

1. Feja Zyta

2. Feja Wojciech

3. Ledwoń Marian

4. Bryzik Grzegorz

5. Ogierman Renata

6. Ogierman Adam

7. Kowalik Danuta

8. Kercz Joanna

9. Skorobol Helena

10. Walczak Ksymena

11. Kalisz Katarzyna

Grupa IX

Animator: Helena Walczyk

Miejsce: salka dolna

1. Werochowski Roman

2. Werochowska Krystyna

3. Budniak Alina

4. Budniak Arkadiusz

5. Bańczyk Barbara

6. Bańczyk Bernard

7. Kowolik Anna

8. Joanna Rygulska

9. Mateusz Muszer

10. Tymoteusz Rybok

11. Samuel Skabek

12. Roman Kowalczyk

13. Zofia Kowalczyk

14. Stanisława Michnik

Grupa X

Animator: ks. Adrian

Miejsce: probostwo

1. Sulikowska Maria

2. Lucka Róża

3. Lucka Zenon

4. Baron Maria

5. Szmajduch Barbara

6. Szmajduch Bernard

7. Gasz Dariusz

8. Weronika Czechowska

9. Martyna Fraj

10. Skabek Daniel

11. Deja Krzysztof

Grupa XI

Animator: ks. Łukasz

Miejsce: probostwo

1. Marcisz Martyna

2. Marcisz Paweł

3. Łaszczyk Małgorzata

4. Machalica Jan

5. Szal Bożena

6. Szal Krzysztof

7. Nowak Marysia

8. Monzy Elżbieta

9. Tkocz Justyna

Grupa XII

Animator: Mirka Wolnik

Miejsce: pokój gościnny

1. Izabela Wilczek

2. Anna Małysz

3. Jadwiga Kolaska

4. Helena Pyrek

5. Janina Paździor

6. Radosław Baron

7. Aneta Baron

8. Bożena Urbanek