Menu

Już w przyszły weekend uczestnicy Seminarium Odnowy Wiary trwającego w naszej parafii wezmą udział w wyjeździe ewangelizacyjnym do Skoczowa - Pogórza.

Będziemy gościć w parafii pw. NMP Królowej Polski (ul. Bielska 148 - Skoczów). Wszystkich chętnych chcących włączyć się w poszczególne punkty programu, odwiedzić naszą Wspólnotę, serdecznie zapraszamy!

Piątek 20.10.2017

19.00 – Kolacja
19.45 – Konferencja przygotowująca do Spowiedzi Świętej + Nabożeństwo Pokutne
20.15 – Czas Spowiedzi Świętej + Adoracja Najświętszego Sakramentu
21.15 – Apel Jasnogórski
* Dla chętnych – Film „Cuda z nieba”

Sobota 21.10.2017

8.00 – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w kościele
8.30 – Śniadanie
10.00 – Eucharystia
11.30 – Konferencja
12.45 – Obiad
13.30 – spotkania w grupach
14.45 – wyprawa do Skoczowa (Różaniec na Kaplicówce + czas wolny)
16.30 – Film „Chata”
18.00 – Kolacja
19.00 – Konferencja + Modlitwa wieczorna (Wieczór Uwielbienia)
21.00 – Apel Jasnogórski
*Niespodzianka

Niedziela 22.10.2017

8.00 – Jutrznia
8.30 – Śniadanie
9.30 – Konferencja
11.00 – Eucharystia
Sacrozumba :)
13.00 – Obiad
* Zakończenie

Serdecznie zapraszamy uczniów .szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w kolejnej XVII edycji Archidiecezjalnego Konkursu Literackiego organizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Katowickiej.

     Więcej informacji w dalszej części artykułu. Zapraszamy do zapoznania się z celami i regulaminem konkursu.

1 października (niedziela)

  Odpust

2 października (poniedziałek)

  Różaniec za zmarłych na cmentarzu

3 października (wtorek)

  Apostolstwo Dobrej Śmierci

4 października (środa)

  Zakon św. Franciszka

5 października (czwartek)

  kl. 6 - szkoła podstawowa

6 października (piątek)

  Róże Różańcowe

7 października (sobota)

  Oaza Dorosłych

8 października (niedziela)

  Zespół Charytatywny

9 października (poniedziałek)

  kl. 4 - szkoła podstawowa  

10 października (wtorek)

  kl.5 - szkoła podstawowa

11 października (środa)

  Dzieci Maryi

12 października (czwartek)

  kl. 3 - szkoła podstawowa

13 października (piątek)

  Różaniec Fatimski

14 października (sobota)

  Oaza Młodzieżowa

15 października (niedziela)

  Akcja Katolicka

16 października (poniedziałek)

  kl. 2 – gimnazjum    

17 października (wtorek)

  kl.3 - gimnazjum (bierzmowańcy)

18 października (środa)

  Liga Misyjna

19 października (czwartek)

  kl.3 - szkoła podstawowa /dzieci komunijne i dzieci wczesnokomunijne/

20 października (piątek)

  Katecheci

21 października (sobota)

  Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej

22 października (niedziela)

  Domowy Kościół

23 października (poniedziałek)

  Seniorzy

24 października (wtorek)

  kl.7 – szkoła podstawowa

25 października (środa)

  kl.1 - szkoła podstawowa

26 października (czwartek)

  przedszkolaki

27 października (piątek)

  Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii

28 października (sobota)

  Ministranci

29 października (niedziela)

  Ministranci - animatorzy

30 października (poniedziałek)

  Klub Inteligencji Katolickiej

31 października (wtorek)

  Lektorzy świeccy